Štítek o výměně oleje

Od: Datum: 10.10.14 18:09 odpovědí: 5 změna: 11.10.14 21:33

Zdravím,

Chtěl bych se zeptat, zda se dá sehnat někde štítek, který se lepí po výměně oleje a fitrů někde do motoru? Při dolévání oleje jsem shodil nádobku, polil štítek a po utření rozmázl písmo. Ano, jde si nějaký sám nakreslit a vytisknout z Wordu a nalepit někde na viditelné místo k motoru, ale to moc efektivní není. Dá se to někde koupit? Nebo stáhnout nějaký originál na FORD MONDEO MKIII, vyplnit dle skutečnosti a nalepit? Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.10.14 18:13

https://www.google.cz/?gws_rd=ssl#q=%C5%A1t%C3%ADtek+v%C3%BDm%C4%9Bny+motorov%C3%A9ho+oleje

nebo do nejbližšího servisu, měly by to mít klasicky skadem.cena ca do 10 kč.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 10.10.14 18:20

Já běžně dostávám při koupi 5l kanistříčku oleje Total tento nalepovací štítek! Ale nemusí být samolepící,když jsem u minulého zaměstnavatel doastal filetu,tak jsem zjistil,že asi 40 Tkm neby měněn olej a je tam ",mazut".Tak šla do servisu a nwe štítek nebyl nalepen,ale jen jako visačka v motoru,s napsanými km při výměně,km na další výměnu co je to za oil!

Ohodnoceno: 0x

Datum: 10.10.14 18:32
A některé servisy to píši žlutou/bílou "fixou" na kryt motoru. Je to vidět dobře.

Datum: 10.10.14 18:20

já je třeba dostávám zdarma od svého dodavatele autodílů

Datum: 11.10.14 21:33

Já mám za opěradlem v kapse založen sešit, kam píši všechny opravy a údržby ve vazbě na ujeté kilometry.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.