Auto bez velikeho TP

Od: Datum: 06.10.14 20:06 odpovědí: 5 změna: 06.10.14 21:28

Zdravim, koupil jsem auto. Vemem to tak, je to jenom felicie. Jenze po prodejcovi se slehla zem. Tak jsem si podle maleho TP zjistil ze auto je prihlasene na nekoho, dejme tomu treba pan " Jouda ". Přihlasene, ne v polopřevodu. Tak jsem zkusil najit pana " Joudu ". Jenze ten uz je nejaky cas po smrti. Takze ja mam prihlasene auto, maly tp, pofiderni smlouvu. A co dal? Jak nejlepe z toho vybruslit? Zrusej mi auto bez velikeho TP?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.10.14 20:15

na magistrátu vystavej kopii velkýho TP akorát když je pan jouda po smrti to bude chtít nákou tu kupní smlouvu ty prodejce nemáš a pan jouda nežije já bych to řešil po svým zjistil bych si kdy pan jouda umřel a napsal si kupní smlouvu s datem před jeho smrtí a šel to auto na sebe přehlásit

doplněno 06.10.14 20:55:

zkus kontaktovat pozůstalé

Ohodnoceno: 0x

Od: matescz
Datum: 06.10.14 20:43

Jenze potrebuju nejaky jeho rodnné číslo? Plnou moc si taky muzu napsat, jenže tam je taky potřeba rodnný číslo.

Datum: 06.10.14 21:07

Když jste již tak blbě koupil, musíte podle čísla auta dojít na příslušnou evidenci a tam je požádat, aby Vám zjistili podrobnosti z velkého techničáku.

Musíte doložit právní zájem na tyto informace.

doplněno 06.10.14 21:39:

Kontaktovat pozůstalé je k ničemu. Ti nemohou vědět podrobnosti kdo je zapsán v techničáku. Vždyť vlastnictví se mohlo měnit každou chvíli..

Jen evidence Vám dá správné info.

Datum: 06.10.14 21:25

Až ve finále zjistíš,že je to auto např.kradené,budeš sice bohatší o zkušenosti,ale chudší o peníze.V každém případě kontaktuj pozůstalé,jak to tady někdo napsal a zjisti si kdo to auto nabyl v dědickém řízení a s tím jednej.

Od: matescz
Datum: 06.10.14 21:28

Ty jsem kontaktoval. Jelikoz je jich vic a rozprchly po republice tak se mi podarilo dohnat pouze jednoho. Ten pry se snim pry nebavil. Ale auto bylo prodano jeste pred umrtim.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.