Jak hledat novou kapotu na motorku?

Od: Datum: 05.10.14 08:37 odpovědí: 3 změna: 05.10.14 17:41

Ahojte, mám menší problém. Otec hledá novou kapotu na motorku a neví jak se to na internetu najde a já vůbec netuším kde to najít, protože se v tomto oboru nevyznám. Proto by mě zajímalo kde hledat a třeba v jaké kategorii jestli je to myšleno jako náhradní díl nebo doplněk či co...
Předem děkuju za jakoukoliv pomoc a odpověď

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.10.14 09:39

http://www.partsdepot.cz/ Zde určitě najde a koupí originál.

Jen pozor. Ceny kapotáží u motorek jsou hodně vysoké. Tak aby ho to moc nepřekvapilo.

Ohodnoceno: 0x

Od: ben®
Datum: 05.10.14 09:39

Dobrý den, hledal bych to stejně, jako každý jiný náhradní díl. Musím vědět přesný typ motorky, výrobce (firmu) a asi i rok výroby (model). Musím vědět, jaký díl chci - tedy jeho název (nebo ten název přibližný). Můžete hledat přes Google a s volbou Obrázky. Tam uz to uvidite. Řekl bych, že náhradní díl nahrazuje díl původní, který už na té motorce byl. Pokud tam požadovaný díl zatím nebyl a motorka byla funkční, tak by to mohl být doplněk. Zdravím!

Ohodnoceno: 1x

Datum: 05.10.14 17:41

na Ebay jsou celé kapotáže vcelku levně. Velký výběr, na fotkách vypadají výborně. Ovšem podle jiných nejsou až tak moc přesné a možná se s nima člověk nazlobí. Netuším. Ale je to další možnost.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.