Jak získat registrační značku na Babettu

Od: Datum: 29.09.14 18:59 odpovědí: 5 změna: 04.10.14 15:01
Zdravím, doma mám asi měsíc Babettu bez kartičky a chtěl bych na ní mít takovou tu malou značku, co se tam občas dává. Pojistku normálně platím, ale nevím jak si obstarat velký a malý TP. Je mi 16 let, takže se v tom moc neorientuji. Děkuji za odpovědi a nesnažte se mi rozmlouvat, že ji tam chci. Mě se na tom líbí :-D
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.09.14 19:09

V současnosti již babety RZ mít NEMUSÍ a protože se nevydávají,tak asi Ti to žádný úřad nedá!Max si ji udělej s kusu plechu a namaluj!

Ohodnoceno: 0x

Od: vklus
Datum: 29.09.14 19:16

Hlavně nevidím jediný rozumový důvod proč chtít RZ (značku). V tu chvíli by i ta blbá babetta musela na stk. Taky bych si ji max namaloval nebo koupil něco v nějakém eshopu.

Mimochodem já chci dům, zahradu a na zahradě temelín a nerozmlouvejte mi to, protože to tak prostě chci. Stejná argumentace.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 29.09.14 19:52

Nechal bych si namalovat na značku, Babeta jede do světa a to by poldové čubrněli

Od: moto®
Datum: 03.10.14 19:17

náhradní kartičky vystavuje firma Motomax v Hodoníně: http://www.motomaxsro.cz/

Jak již je zde psáno, Babetta nemusí mít SPZ ani velke Osvědčení což je obrovská výhoda, nemusí se chodit na STK a také stačí platit povinné ručení jen na sezónu kdy se jezdí.
Nápadu dávat si nějakou žertovnou cedulku bych se zásadně vyhnul. Zbytečně může upoutat pozornost a policisté nemívají smysl pro humor. Takže může následovat kontrola technického stavu, povinné výbavy, hladiny krve v alkoholu atd. a vždy ase dá něco najít k pobuzerování či pokutě.

Datum: 04.10.14 15:01

Kartička je k ničemu. Stačí mít povinný ručení. K čemu je policajtům kus papíru (kartička) s číslem rámu na kterém je napsáno babetta?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.