Plášt a ráfek

Od: Datum: 28.09.14 19:42 odpovědí: 4 změna: 29.09.14 17:23

Dobrý večer mám dotaz ohldně plášte na moto čz 175/477 dotaz: půjde plášt 2,75-18 na ráfek na kterém je namontován plášt 3,00-18. Nabízý mi ho kamarád spíše známý který je o de mě pře celou rep.daleko tak aby ho neposílal zbytečně.Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.09.14 21:28

Půjde,ale je užší.

Ohodnoceno: 0x

Od: jawacz
Datum: 29.09.14 13:55

Díky za odpovědí pneumatika by tam byla ta co je zapsaná v tp tedy 2,75-18 šlo mě jen o to jestli by nevadilo že ten ráfek je na pneumatiku o rozměru 3,00-18

Datum: 29.09.14 09:04
Čtvrt palce rozdílu na šířku nebude problém. Jenom jestli máš ve velkém TP zapsaný jako povolený rozměr 3palce tak můžeš mít problémy na STK a co je horší - v případě nějaké nehody se může pojišťovna vykroutit z plnění z důvodu použití špatných pneumatik.
Ohodnoceno: 2x

Datum: 29.09.14 17:23

Vy o takovém případu víte,že skrz jinou pneu se krátilo,popř nebylo žádné plnění? Pkd ano,tak prosím toto doložte konkrétním případem a ne od agentury JPP!

Jiná,pneu by znamenala krácení plnění pkd by toto bylo v přímé souvislosti s nehodou!

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.