Kolik ujedu na rezervu plynu (LPG)

Od: Datum: 27.09.14 22:44 odpovědí: 7 změna: 29.09.14 07:25

Dobrý den kolik ujedu na rezervu plynu když mi začala svítit červená kontrolka díky.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: zztop*
Datum: 27.09.14 22:53

500km. Aneb na blbou otázku ještě debilnější odpověď

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.09.14 23:19
avatar

Tak ona ta otázka není až tak blbá. Bohužel je fakt, že pořádně seřídit ten diodový indikátor je zřejmě pořádná výzva, takže já jej po opakovaných seřizováních s výsledkem nijakým prostě neřeším. Po natankování si vynuluju denní počítač km a pak vím, že průměrně dám na nádrž tak okolo 500 km, takže vím, kdy se mám poohlížet po pumpě.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: kimbert
Datum: 28.09.14 15:04

500km. Aneb na blbou otázku ještě debilnější odpověď

Kdybys sis přečetl pořádně otázku tak tu nepíšeš nesmysly(debilní odpověd),ptá se kolik ujede na rezervu ne na kolik ujede na nádrž,pokud se mi rozsvítí červená ledka tak průměrně najedu asi 100 km,na celou nádrž(is rezervou)500 km.Pokud se mi pak ozve signál tak se motor přepne na benzín,nádrž na lpg je prázdná.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 28.09.14 22:54
avatar

A kdyby sis přečetl (když už si tedy tykáme) to, co jsem napsal já, tak bys pochopil, že se to jednak liší systém od systému, ale je to taky silně závislé na nastavení daného auta. Takže v praxi mám v Octávce systém Tartarini, zpočátku to nastavili tak, že se po rozsvícení červené diody dalo ujet cca 80km. Ale to nastavení není přesné, nedá se tomu věřit, nyní se třeba červená ani nerozsvítí, svítí mi třeba i dvě zelené a nádrž je prázdná.

Takže pokud tu někdo má - cituji tebe - nesmysly a debilní odpovědi, tak to jsi ty, jelikož nevíš, jaký systém tazatel má a už vůbec nemůžeš vědět, jak je to nastavený. Je však možné, že vlastníš křišťálovou kouli, kde se ti zjevilo, že dotyčný dá na červenou diodu 100 km ... *smich**smich**smich**smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.09.14 07:25
avatar
Promonova odpověď je zcela logická, ne debilní.
Stačí ji pořádně přečíst a pak se nad ní zamyslet, a uvědomit si , že promon ze své praxe raději používá osvědčený poznatek- množství km najetých na plnou nádrž, než nějaká světélka závislá na x faktorech. Píší o nich jiní.
Ohodnoceno: 3x
 
Od: lpgmann
Datum: 28.09.14 10:01

Pokud samo přepne na červenou, tak to na lpg neujede nic, protože už to jede na benzín z důvodu prázdné nádrže lpg. Tak je to u zařízení BRC. Přepnutí je doprovázeno i zvuk.signálem. Je také možné, že při automatickém přepnutí na benzín, došlo k závadě na plynovém zařízení. Ja je zde psáno výše, seřídit přesně měření nejde, jedině natankovat a vynulovat tachograf.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: tycoon*
Datum: 29.09.14 06:41

Na to vám nikdo nemůže odpovědět. Ty ukazatele jsou velmi nepřesné. Mně už se několikrát stalo, že mi plyn došel, když ještě svítila zelená kontrolka a jednou dokonce když svítily dvě zelené kontrolky.

Pokud máte sekveneční vstřikování, která vám to samo přepne zpátky na benzín, lze dojezd prodloužit tak, že to znovu přepnete na plyn a jedete "na půl plynu" (v nádrži už není dostatečný tlak, aby to "uživilo" plný výkon motoru).

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.