Jaký poměr oleje

Od: Datum: 24.09.14 12:35 odpovědí: 1 změna: 24.09.14 12:45

Zdravím,mám dotaz-koupil jsem starší motokolo s dvoutaktním motorem-jsou to ty motorky-asi čínské s obsahem 50-60a80cm a předchozí majitel se už nepamatuje v jakém poměru se míchá benzin s olejem, tak jestli mi někdo poradíte v jakém poměru to míchat.Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: trtr
Datum: 24.09.14 12:45

Zdravím, nespíše něco kolem 35:1-40:1, číňan většinou není na poměry 50:1, ale bez záruky. zkuste namíchat 35:1 a pokud to bude moc kouřit, tak dejte 40:1. Olej doporučuji jakýkoli pro zahradní techniku 2T -Husquarna, Ole-Mac, Oregon, Mogul garden, ...

doplněno 24.09.14 12:47:

P.S.: Před spuštěním zkuste chod motoru (vyšroubovat svíčku a lehce protáhnout-nesmí skřípat či zadrhávat), pak tam dejte trochu paliva s olejem (pár ml), očistěte svíčku a opět našroubujte. Zkuste nastartovat. Osbně bych též zkontroloval vzduchový filtr.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.