Fabie svítí kontrolka EPC

Od: Datum: 17.09.14 10:37 odpovědí: 4 změna: 17.09.14 14:30

Zdravím mám problém s fabií svítí mi kontrolka EPC a když šlapu na brzdu tak mi nesvítí brzdové červené světlo kde by mohla být porucha? díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.09.14 10:57

Je v háji brzdový spínač. Najdete jej nad brzdovým pedálem, pokud se podívate pod palubku. Vlivem velkých proudů kontakty jiskří, oxidují a zahřívají se. Buď je špatný jen kontakt, pak jej lze očistit a nějakou dobu to ještě vydrží. Nebo je teplem natavený celý spínač. Nicméně doporučuji v obou případech výměnu za nový.

Ohodnoceno: 0x

Od: stread
Datum: 17.09.14 11:03

tak to by bylo dobrý koukám že neni zase tak drahej a co výměna neni nějak složitá udělal bych si to sám ale nechci něco poškodit díky

Datum: 17.09.14 14:30

Je to otázka pár šikovných tahů, nedá se tam nic moc co poškodit. Na jedničkovou fabii se montovaly 2 typy spínačů, u novějších modelů nevím. Tak hlavně vybrat ten správný. Nicméně mě hlava nebere, jak to mohl někdo takto navrhnout. Aspoň že je tam ta kontrola a signalizace přes kontrolku EPC.

Datum: 17.09.14 11:03

jojo spinac , taktez jsem to menil. Otazka 20minut.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.