Co má posilovač brzd společnýho se spojkou?

Od: Datum: 09.09.14 16:52 odpovědí: 6 změna: 09.09.14 21:59

Zdravím. Nevíte někdo co má u benzínovýho auta společnýho posilovač brzd se spojkou? Někde jsem četl že při výměně posilovače se odpojuje brzdový a spojkový pedál. Jelikož mám špatný posilovač brzd a sháním jinej,tak mám posilovač brzd odpojenej a když se prudce rozjíždím tak prokluzuje spojka (prokluzuje jen po víc prudkých rozjezdech za sebou,nebo popojíždění do kopce,když chvíli vyklidním,tak je to vpořádku) má na to vliv posilovač brzd,nebo mi odchází i spojka?

Auto je opel astra 1.6 8v 55kw

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: kamilk4
Datum: 09.09.14 16:55

Mrkni na vůli spojky...to jest v jaké poloze "zabírá"...pokuď nepůjde seřídit(asi na táhle lankem),tak to budeš muset asi rozdělat...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 09.09.14 16:59

spojka právě zabírá pěkně dole cca od čtvrtky puštění pedálu

Od: kamilk4
Datum: 09.09.14 17:04

Ale když prokluzuje,tak tam bude asi něco špatně(mastnota,vadný přítlačák,lamela).

Od: gumid
Datum: 09.09.14 21:59

U Fa a Fe je posilovač brzd na konzole. Konzolí prochází spojkové lanko, které je nutné demontovat. Funkče se neovlivňují, jen mají společnou tu konzolku.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 09.09.14 17:22

Posilovač brzd je spojen se sáním vzduchu do motoru.Spojka by s tím neměla mít nic společného,.

JABRAKA

Datum: 09.09.14 21:23

Pedály brzdy a spojky jsou na jedné ose. Chdí vám opravdu lehce, neovlivňují se vzájemně?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.