Co s tím udělat

Od: Datum: 05.09.14 20:46 odpovědí: 3 změna: 07.09.14 00:48

Dobrý den prosím vás o radu s automatickou převodovkou na wv passat... Asi tak přes měsíce jsem měnil olej,filtr,těsnění... Týden šlapal krásně ale asi tak po týdnu opět začal blbnou.. Když je motor studený řadi krásně ale jakmile se ohřeje řadí občas jak chce,lítájí otáčky ale kldyž šlápnu na plyn tak se otáčky srovnají... a jakmile je ohřátý motor a chcípnu motor a chci ho opět nastartovat tak se mi rozsvítí žhavení a po nastartování mi otáčky viletí na 2500 po dobu 30 sekund a pak yvonu klesnou.. NEVÍTE NĚKDO CO S TÍM PROSÍM? DĚKUJI

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.09.14 17:30

základem je dobrá diagnostika bez ní se asi nehneš

Ohodnoceno: 2x

Od: mysakjery
Datum: 06.09.14 21:52

jak říká kolega napojit na diagnostiku tu ma dnes kde dko na koncernoví auta ,ale podle popisu bych juknul na čidlo teploty.

Ohodnoceno: 2x

Od: strygo*
Datum: 07.09.14 00:48

na diagnostice jsem to měl a ta mi ukázala nevěrohodný signal čidla.. ale ted jde o to jeslti čidlo teploty motoru nebo čidlo venkovní teploty protože jsem dnes zjistil že jakmile mi ukáže teploměr uvnitř auta např: -45°C tak mi to blbne a blbne mi i to žhavení jak jsem psal takže podle mně by na to mohlo mít vliv čidlo právě venkovní teploty,,, a mám za to že to je na zrcátku jestli se nemílím...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.