Palivový filtr ( nejde rozpojit )

Od: Datum: 04.09.14 14:12 odpovědí: 9 změna: 05.09.14 17:58

Ahoj , prosím Vás neví někdo jak by se dal rozpojit benzínový palivový filtr co je na fotce? Není tam žádná pojistka která by se zmáčkla jak to u ostatních bývá . Vytáhnout to ven nejde ani silou,nevím jakým způsobem to tam drží . Filtr je nacvaklý v takových dvou kovových kroužkách ( co jsou pod tím zeleným plastem ), ten jeden se protáčí s tím filtrem ... Dík za případnou pomoc :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.09.14 14:23

Ze spodu toho zeleného plastu bude taková plastová zarážka,teď nevím ale myslím zamáčknout.

Ohodnoceno: 0x

Od: ko
Datum: 04.09.14 14:35

Ta plastová zarážka na zamačkavání tam právě vůbec není...ten zelený plast je po obvodu pořád stejný jak je vidět na fotce ...

Datum: 04.09.14 15:02

Zkusil bych nesundavat z filtru tu zelenou část, ale stáhnout rovnou tu černou hadici.

Případně můžete hadici nahřát třeba fénem a zkusit to za tepla.

Nebo nakonec hadici můžete uříznout a o těch 5cm jí prostě zkrátit.

Datum: 04.09.14 16:02

Díky, to jsem sice udělal, ale jde o to, že tu zelenou ptákovinu potřebuju ,protože tu hadičku nezapojím do filtru ( jsou stejného přůměru, proto potřebuju sundát tu přípojku nějak ...

Datum: 04.09.14 16:10

Ahoj, jak tohle rozpojit nevím, sám mám tu klasiku jak se o ní tady píše,ale zkusil bych pohledat na fóru přímo na značku tvého auta. Jestli to je nějaká výrobní specifikace značky,určitě se to tam řešilo.

Datum: 04.09.14 18:47

Díky, to jsem už zkoušel " hlavní " forum je zavirované a dlouho nefunkční a v těch ostatních jsem se nedověděl nic u potřebného modelu ...Bohužel se mnou Renault " vyjebal " protože už fakt nevím, násílím to nejde a moc se o to už nechci pokoušet abych to nezničil uplně

Datum: 04.09.14 20:17

Uřízl jsem to u filtru, namočil na pět minut do vařicí vody poté jsem to stáhl, bylo to Kangoo,, ale s fénem bych tam moc nemachroval

Datum: 04.09.14 20:45

hadice od toho zeleného zmetka šla v pohodě stáhnout , horší teď tu zelenou přípojku dostat od filtru , ale díky zkusím to s tou vodou ještě , jestli to k něčemu povede :)

Datum: 05.09.14 17:58

Tak problém vyřešen...musel jsem to násilím vytlouct...drží to tam způsobem,že jsou uvnitř toho zeleného plastu zohlé plíšky...čili tam to jde hladce... bez problému,ale zpátky už ty plíšky kladou odpor a drží to ... Tak snad to někomu pomůže kdyby se s tím trápil jak já, každopádně díky všem za reakce :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.