Autoškola během zaměstnání

Od: Datum: 01.09.14 14:02 odpovědí: 10 změna: 04.09.14 23:29

Ahoj,

když denně pracuji do 3-5 odpoledne, jak bych si mohl udělat řidičské oprávnění? Existují v autoškolách něco jako večerní jízdy a večerní výuka? Nebo to je individuální u každé autoškoly zvlášť?

Máte někdo s tímto zkušenost? Rád bych si udělal řidičák, ale pracuji po-pá od rána do 3-5 odpoledne

Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hm®
Datum: 01.09.14 14:06

Když jsem dělal AŠ já, bylo termínů víc, pokud si pamatuji. A jízdy jsou občas vidět i o víkendech. Nejspíš si o tom ale rozhoduje každá AŠ sama, takže se zeptejte té konkrétní.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 01.09.14 14:07

Zeptejte se, já měl jízdy tak jak mi to samotnému vyhovovalo, měl jsem i za tmy večer (po osmé hodině) ;)

Ohodnoceno: 2x

Datum: 01.09.14 14:09

myslím, že se dá domluvit výuka v sobotu, ale dnes je to spíš o jízdách a výuce zákl. údržby a první pomoci. Vše si domluvíte individuelně (zejm. jízdy) třeba k večeru, možná bude potřeba jeden dva dny dovolené. M.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 01.09.14 14:25

je to na domluvě ;)

Ohodnoceno: 0x

Od: lmgify
Datum: 01.09.14 14:49

Urcite mate u vas ve meste nekolik autoskol. Podivejte se na jejich webove stranky nebo ta zavolejte a skoro na 100% bych se vsadil, ze nekolikrat do roka nektera z nich bude mit i kurz, ktery se uci ve vsechni dny vecer nebo o vikendu. Jizdy si pak muzete naplanovat na prakticky kdykoliv (vecer, vikend).

Od: buss®
Datum: 01.09.14 16:15

No a proč se nepoptáte v místních autoškolách, není přece problém si jízdy domluvit. Že by vše probíhalo dopoledne? A co individuálně? Proč se lidi bojí kovářů?

Datum: 01.09.14 17:54

Jízdy individuální dle domluvy a rozpisu AŠ,jinak "přednášky" bývají většinou až odpoledne a pkd je šéf či vedoucí rozumný ,tak uvolní dřív!Vše je jen o domluvě!

Datum: 04.09.14 14:14

Autoškoly dnes jezdí od rána do večera, i v sobotu. Vyberte si autoškolu - zaptejte se, kdy tam mají jízdy (s oddůvodněním vašeho problému).

U nás to bylo 6-20.30 v týdnu a 6-12 o víkendu.

Teorie se dnes nechává dost na samostudium - jen zdravověda má povinnou docházku.

Od: tina*
Datum: 04.09.14 23:26

pokud už to tu nepadlo, tak alternativa k zmíněným možnostem je autoškola blízko práce a jízdy v obědové pauze.

Od: lmgify
Datum: 04.09.14 23:29

To se mi nějak nezdá, když jízda musí trvat minimálně snad 45 minut, jestli se nepletu a kdo má více než 45 minut přestávku na oběd? Možná tak nějaký úřad.

doplněno 04.09.14 23:35:

Podle zákona je to opravdu tak, že 45 minut je jedna vyučovací hodina, jak pro teorii, tak i pro jízdy.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.