Depozitář, zákon

Od: Datum: 22.08.14 17:38 odpovědí: 3 změna: 22.08.14 23:02

Dobrý den ,

chtěl bych se zeptat zda můžu dát auto do depozitu (není psané na mně) samozřejmě budu mít plnou moc . ale je mi 17 není v zákonu někde napsaný že musím být plnoletý abych mohl dát auto do depozitu? díky za odpověď


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.08.14 19:29

Jedná se o právní úkon a z toho bohužel vyplývá věková hranice 18 let.V tom případě není ani platná plná moc.A i kdyby na úřadě auto do depozito převedli,nebylo by to platné.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: barny1*
Datum: 22.08.14 21:35

díky moc za info.

Od: buss®
Datum: 22.08.14 23:02

Za jistých okolnosí lze, přečti si OZ, od § 30..

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.