Tip na náhradní díly

Od: Datum: 21.08.14 11:27 odpovědí: 4 změna: 29.08.14 14:16

Jaké máte zkušenosti s eshopy na náhradní díly?

Můj problém byl vždycky spíše naopak, často mi na autě vznikali závady a nevěděl jsem kde koupit náhradní díly. Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.08.14 11:37

tak záleží co konkrétně chcete, spousta použitých originál dílů se dá koupit na vrakovištích/aukro/bazos/sbazar. Nové díly nakupuji na skoda-dily.cz, filtry budu brát z autofiltr.cz pár věci, co jsem potřeboval jsem našel i na autodily-skoda-2r.cz. Je to na každém co kde a od koho koupí. Každopádně je spousta eshopů ale většinou přímo v servisu se dá domluvit, že Vám ten díl seženou přímo od výrobce možná ještě levněji. Ušetříte tak třeba i na poštovném a přijde to někdy i rychleji jak poštou.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 21.08.14 12:59

Já nakupuju na http://www.cc-autodily.cz/. Bez problémů, dodací lhůty 1 den (je-li skladem). Měl jsem 1 reklamaci, vyřízeno zasláním nového dílu a zařízením dopravy reklamovaného zpět. Žádnou dopravu jsem neplatil. Mohu jen doporučit.

Datum: 21.08.14 13:21

Zkuste HASPO - Praha Chodov. Mají díly na spoustu typů aut a dobré ceny.

Od: marcelikch
Datum: 29.08.14 14:16

Já jsem zatím kupoval světlomety a zpětná zrcátka na http://www.pietro-eshop.cz/katalog/cz/levne-autodily. Mají tam sice neoriginální, ale kvalitní zboží. Mám starší auto a nevyplatí se mi kupovat originál drahé díly. Takže to třeba taky zkus tady.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.