Chci zrušit imobilizer

Od: Datum: 20.08.14 18:44 odpovědí: 9 změna: 21.08.14 11:43

mám renault megan scenic a chci zrušit imobilizer protože tam je akorát na obtíž,mám klíč pouze s jedním tlačítkem a tím ovládám centrál i imob.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.08.14 19:08

V čem je Vám na obtíž? Já o immo v klíči ani nevím ... (teda, že tam je vím, ale nijak mě tou "přítomností" neobtěžuje)

doplněno 20.08.14 19:50:

Pokud dioda na klíči svítí, tak jsou baterky OK, pokud klíč jednou funguje jednou ne, tak spíš bude problém někde ve dveřích. Mě to dělá na Oktávce, je tam v čudu zámek dveří u řidiče a nebo popraskané kabely mezi dveřmi a karoserií. Chce to nechat prohlédnout od auto elektrikáře ;) Ale řekl bych, že IMMO s tím nemá nic společného ;)

Ale to je jen můj laický názor.

doplněno 20.08.14 21:38:

Hujer to řekl úplně přesně, takže bod.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 20.08.14 19:43

mám rendíka staršího rok 98 když mi bliká červená kontrolka zmáčknu tlačítko na klíči kontrolka zhasne a až poté auto nastartuje v posledních dnech když chci auto zamknout nebo odeknout je to problém tlačítko na klíči nereaguje i když na klíči červená kontrolka svítí,dokonce jsem dnes koupil novou autobaterii a problém zůstává auto jde jen s obtíží zamknout nebo odemknout ted jsem klíč rozebral jsou tam dvě baterie naskládaný na sobě dokonce to vypadá že by se tam vešli tři baterie tak myslíte že bych měl vyměnit ty baterie v klíči? akolik jichtam má být dvě nebo tři?

Datum: 20.08.14 21:30

Vy pletete dohromady jablka a hrušky. Jedna věc je dálkové ovládání a druhá věc je IMO Tlačítkem na klíči odemknete na dálku auto, ale imobilizer je nadále aktivní. Teprve když zasunete klíč do spínací skříňky, tedy vlastně přiblížíte čip v klíči ke snímači, deaktivujete imobilizer. Baterie v klíči mají vliv pouze na vysílač DO, čip pro deaktivaci mobilizeru je pasivní a žádnou baterii nevyžaduje.

To znamená, že když se vám vybije baterka v klíči, musíte dveče otevčát klíčem, ale imobilizer deaktivujete a auto nastartujete.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 20.08.14 21:59

Nemotá.

Renaulty měli IMO deaktivované skutečně pouze dálkovým ovládáním. Žádný pasivní čip v klíčku není.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 21.08.14 09:31

v klíčku mi červená dioda slabě stále svítí přitom když se na klíči tlačítko nemačká dioda svítit nesmí aspon mi to tak tvrdili v ranaultu za nový klíč chtěj 4500kč tak shánim nákýho machra co mi zruší imob. já to v autě nepotřebuju

Datum: 21.08.14 09:53

bez immo Vám s autem odjede i cvičená opice, natož zloděj, každopádně si sežeňte klíč někde z vrakáče a máte to místo za 4.500,- třeba jenom za 500,-

doplněno 21.08.14 10:34:

Nedělal jste na autě něco a při tom nechal klíč v zapalování? Já si takhle rozhodil klíč při instalaci mlhových světel na FI.

Jestli to někdy jde a někdy ne, tak to zkuste nechat znovu spárovat, pokud nepomůže tak sežente jiný klíč aukro/bazos//sbazar/vrakoviště, pokud ani to, tak bych to napíchnul na PC a podíval se, jestli to tam nepíše nějakou chybu.

Datum: 21.08.14 10:11

to že s tim někdo odjede to mě trápí nejmín ale ten klíč skusim někde sehnat mě totiž na klíči chybí to tlačítko takže máčkám jen to co je pod tlačítkem tak jestli i k vůli tomu mi to neblbne ten klíč jsem ted rozebral vyndal baterky pak sem je tam vrátil klíč dal dohromady a dioda už uplně zhasne když klíč zmáčknu tak svítí dioda silně ale asi jen vteřinu pak slabě nakonec zhasne ale na palubce stále bliká čevnená kontrolka a auto nechce nastartovat

Datum: 21.08.14 10:15

tady je ta hrůza klíč s imob.

Datum: 21.08.14 11:43

Najděte si nějakého autotronika, který to umí.

Nevím odkud jste, ale jestli z Moravy, tak si zajeďte do Prostějova k panu Ottovi, ten tyhle věci umí... Taky mi dával dohromady Peugeota.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.