Dálkový centrál

Od: Datum: 20.08.14 17:58 odpovědí: 6 změna: 25.08.14 21:23

Dobrý den, mám Seat Toledo, který nemá centrál ani dálkový, ani klíčkový a chtěl bych si do něj nechat namotnovat dálkové zamykání, lze to nějak zrealizovat? Jde to někde koupit? Nebo mám smůlu?

Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.08.14 18:04

Zdravím,existuje mnoho řešení a hromada universálních sad centrálního zam.,taky jsem si montoval do auta sadu a je to celkem fajn prácička.Pokud by jste se na to necítil,tak Vám to někdo určitě namontuje.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 20.08.14 18:40

Všechno jde když se chce. Univerzální sady jsou do každého auta. Dřív si hodně lidí i já montovalo dálkový centrál do 120tek, favoritů a podobných popelnic. Spíš si najděte stránky seatu nějaký fanklub a zkuste se tam podívat jestli už to někdo neřešil a nedal tam fotky a postup

Datum: 20.08.14 18:44

Ano udělat to lze. Otázkou je, zda to chcete mít z originál dílů (nových/použitých) nebo zda si koupíte zmiňovanou univerzální sadu. Ten univerzál možná bude méně náročný a pro případného zloděje i časově náročnější, jelikož to co je z tovární výroby mají zmáklé. Další věc je, jestli si to plánujete dělat sám (zda tomu rozumíte, z dotazu si myslím, že ne) a nebo zda Vám to udělá nějaký kamarád/známý nebo si to necháte udělat přímo někde v servisu. Od toho všeho se pak stanovuje cena.

doplněno 20.08.14 21:29:

kornel: to by bylo na jednu stranu lepší pro tazatele, protože pak by to jen opravil, tím by o dost snížil náklady na přidělávání, musel by tak nejdřív zjistit, v čem je ta chyba.

Datum: 20.08.14 21:23

nechci být nějaký šťoura ,mám taky Toledo...určitě víte,že tam centrál nemáte..měl jste alespoň sundané jedno čalounění dveří a koukl jestli tam jsou motorky---samozřejmě pokud jste první majitel a perfektně víte vybavení vašeho vozu,tak se omlouvám--- ale aby to tam náhodou nebylo a jenom to bylo v poruše...

Od: nicolas
Datum: 24.08.14 11:45

Zdravím, děkuji za vaše odpovědi, dříve jsem se k počítači nedostal.

Ano, Toledo opravdu centrál nemá, je to nějaká socka verze :-D Mohli byste mi poslat ale konkrétní nějaké odkazy, kde tento centrál zakoupím? A hlavně, dokážu ho já, jakožto průměrně zručný chlap sám namontovat?
Děkuji

Datum: 25.08.14 21:23

Nicolasi,pokud jsi průměrně zručný autoelektrikář,tak to zvládneš.Pokud jsi jen poměrně zručný chlap,tak se do toho nepouštěj.Také ten univerzální centrál bych nechal koupit autoelektrikáře.Na Nexii jsem centrál měl,dokoupil jsem jen dálkové ovládání a po zhlédnutí schema zapojení jsem montáž svěřil dobrému autoelektrikáři.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.