Renault scenik

Od: Datum: 17.08.14 17:29 odpovědí: 5 změna: 18.08.14 10:16

kolika amper hodinova baterka patri do renault scenik 1.9 tdi.mam vnem uz od koupi z bazaru 55a.h.to je as slaba.mam doma novou 72 ah.tak nevim jestli ji tam muzu dat,dekuji za radu.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.08.14 17:35

Tipnu si-minimálně 70ah

Ohodnoceno: 0x

Datum: 17.08.14 17:51

dát jí tam můžeš tu 72ku nic se nestane menší bych nedával v zimě bys mohl mít problém já osobně říkám že je nejlepší tam nacpat tu největší co se tam vejde a co mi kapsa dovolí :),

Datum: 17.08.14 20:51

Tak tak, problém není větší kapacita, ale jestli se tam vejde.

Datum: 17.08.14 21:09

Originál baterka pro renault scenic 1,9 dci je 72amper hodin. Takže se tam vejde.

Datum: 18.08.14 10:16

pokud tam vleze ,není problém-pozor na kapotu při zavírání aby náhodou nebyl zkrat a baterii zapojit aby mínus pol té nové baterie byl určitě zapojen na kostru/šasi či motor/ vozidla ,protože některé baterie podle druhu vozidla jsou konstrukčně udělány jinak tak aby jste si něco neodpálil,to se potom řeší novým delším kabelem pokud to staré vedení nevyjde ale třeba ta Vaše nová baterie má vývody stejně jako stará...já jen,že se to múže stát...přeji pěkný den

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.