Odvzdušnění brzd s ABS

Od: Datum: 13.08.14 00:16 odpovědí: 3 změna: 13.08.14 20:41
avatar

Zdravím,chtěl jsem se zeptat jak je to s odvzd.brz se systémem ABS,někdo říká že se začíná od předních kol a někdo zase že od nejvzd.kola. Tak jak je to teda, děkuji za rady.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.08.14 09:28
avatar

Vždy se začína od nejvzdálenějšího brzdiče,obvykle je to pravé zadní kolo. U ABS systémů se odvzdušňuje i ABS modul.Pro neznalé je to poněkud složitější,proto doporučuji servis nebo někoho,kdo tomu rozumí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: gumid
Datum: 13.08.14 10:48

Musíš neustále dolévat nádobku. Pokud se zavzdušní ABS ventilová jednotka, tak se přes vag odvzdušní (uměle se uvede v činnost. Většinou jsou bublinky vzduchu v trubkách u kol. Takže stačí jen, aby neklesla moc hladina a nenasál se do vstupu vzduch. Takto pomalu lze prolít klidně několik flašek brzdovky a máš hotovo.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.08.14 20:41
avatar

Nejlepší je přečíst si co se k danému autu píše!

Uvedu kionkrétně na X1 se píše odvzdušnění od LP kola k PP kolu na LZ a jako polsední PZ kolo.naproti tomu X2 to má přesně opačně od PZ k LZ -PP a jako poslední LP kolo . Tak a včíl mudrujte!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.