Polopřevod a ČKP

Od: Datum: 10.08.14 18:31 odpovědí: 4 změna: 10.08.14 20:43

Prodal jsem auto a řádně odhlásil. Nový majitel jej nepřihlásil a zřejmě neplatí povinné ručení. Dostal jsem od ČKP upomínku zaplatit skoro 12 tis. Kč. Dále ještě zřejmě někde špatně parkuje (v jiném městě) a mě přišla upomínka abych auto odstranil, jinak to obecní úřad provede a mě vyúčtuje náklady. Comám dělat?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.08.14 18:35

auto jste řádně odhlásil od té doby nemáte s autem nic společnýho,nenechte se nikým zastrašit,nikdo na vás nic nemá

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.08.14 19:25
avatar

Na CKP ,nejraději na jejich internetové str. vložit do případu odpor a v příloze sken KS,průběžně kontrolovat!.Totéž na MÚ-doložte kopií KS že nemáte jakékoliv práva a povinnosti k danému autu,neboť nejste majitel!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.08.14 19:38
avatar
...odpovim vám velmi krátce a výstižné...: nebat se a jednat...vy jste auto prodal,odhlasil a od toho dne na shledanou...krom vysvětlení(oni všichni moc dobré vědí ze auto již není Vase,ale zkouší to,co kdybyste jim náhodou poslal nějaký kacky) jim pohrozte i medializaci a jestli je jak úřad tak paraziti z CKP natolik slaboduchy ze nechápou význam pojmu "...odhlášení na..." v registru vozidel at si nechají pro platit školné,byly to promrhane peníze...
Ohodnoceno: 1x
 
Od: buss
Datum: 10.08.14 20:43

Auto nevlastníte, jistě máte kupní smlouvu. A proto říkám, ideál, když u toho jsou oba dva. Proč někomu věřit? Ještě si dát do plné moci smluvní pokutu... Otázkou je, co z registru dostává ČKP.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.