Lancia Kappa 2,0 20v 107kw

Od: Datum: 10.08.14 14:56 odpovědí: 4 změna: 11.08.14 19:35

Zdraví, rozpadla se mi koule na řadící páce, nejde koupit ani v originálu. Může mi někdo poradit co tam dát?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.08.14 17:35
Kouli myslis to co "drzis v ruce" nebo koule jako uložení k řadicí tyči...? Pokud první není nic jednoduššího než koupit jakýkoli univerzální původní je tam nalisovana tudíž jde dolu,maximálně tam muže byt jistící "cervik" něco jako v klice u dveří...
Ohodnoceno: 0x

Od: aroff
Datum: 11.08.14 15:31

No nemyslím, že bude pasovat jakákoli universální hlavice.

Určitě tam máš na zpátečku kroužek a tak bude potřeba hlavice určená pro řadící páky s tímto kroužkem. Cena takových hlavic (solidních) bývá cca od 250-300, ale jsou taky i podstatně dražší.

Datum: 11.08.14 18:57

jistící kroužek zpátečky(stejně jako Opel,Peugeot a x dalších) nemá na samotnou hlavici řadící páky vliv...ten jistící kroužek(de facto táhlo aretace možnosti pohybupáky a táhel...) je nedílnou součístí řadící páky-právě narozdíl od hlavice...už jsem x aut takhle reálně řešil-proto to píšu...takže nebát se použít sílu(nalisováno)samozřejmě ale po kontrole "červíčku",zda tam náhodou není...

Od: aroff
Datum: 11.08.14 19:35

Zase plácáš hovadiny co. Sám jsem sem na své 166 (mladším klonu Kappy) dával hlavici tak vím co je potřeba pokud je tam kroužek. Pokud tedy někomu záleží aby to k něčemu vypadalo a bylo to pohodlné do ruky při řazení zptečky.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.