Škoda 120l

Od: Datum: 09.08.14 08:44 odpovědí: 4 změna: 09.08.14 23:39

Potřebuji poradit zabouchnul jsem si klíčky v autě a náhradní klíč už nemám poradíte mi jak se dostat do auta bez klíčů? předem děkuji za odpověd

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.08.14 08:54

vyháčkovat, rozbít okno. Vyberte si dle Vaší šikovnosti. Já kdysi v nouzi když jsem si před obchoďákem zavřel auto s běžícím motorem jsem ho otevřel pomocí lišty. Vyndal jsem tu gumovou těsnící lištu co je u okna a tou jsem nějak šťouchl do zámku a ono se to odemklo. Dělá se to ale většinou kusem drátu.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 09.08.14 08:55
Vytáhnout těsnění na okýnku a zahnutým drátem odemknete.
Když není drát, stačí tkanička od bot.
doplněno 09.08.14 09:02: Na obr. kde je 1- toto musíte překlopit nahoru-
Ohodnoceno: 2x

Od: meart*
Datum: 09.08.14 19:13
Pres zadni dvere to jde nejlip. Oddelejte to tesneni nebo listu ci co to je na strane u toho maleho okynka a pri pohledu shora do dveri je videt tycka co ovlada ten zamackavaci caplik :D staci zahnutym dratem zatahnout za to tahlo a je odemceno. Se spravnym grifem zalezitost na 5 vterin.
Ohodnoceno: 1x

Od: petr732
Datum: 09.08.14 23:39
Mě se osvědčil drát z kola, je na jednom konci zahnutý. Potom stačí zachytit jakýkoliv táhlo, ať od kliky, nebo od zjišťovacího kolíku. A pak jenom zatáhnout. Pokud se budete snažit zachytit ten díl podle obrázku, tak musíte zatlačit dolů. A navíc poslední ročníky měli přes zámek ochraný plech. U těchto dveří musíte zachytit táhlo od kliky.
Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.