Máte někdo tip na zážitek s Hummerem?

Od: Datum: 08.08.14 15:58 odpovědí: 5 změna: 15.08.14 16:19

Chci svému příteli koupit zážitek s Hummerem (na typu vozu asi nezáleží). Nejlépe, aby ho mohl sám řídit. Nevíte o nějakém provozovateli, který Hummera pronajímá a zároveň má k dispozici nějakou suprovou offroad dráhu, nebo něco podobného? Chci, aby se pořádně vyřádil. ;)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lucka6032*
Datum: 08.08.14 16:19

Jo, to já vím. Jen by mě zajímalo, jestli se tu najde někdo, kdo už nějakou jízdu Hummerem absolvoval a mohl mi doporučit firmu i lokalitu. Ideálně v okolí Prahy, ale to už jsem asi moc náročná, co?

Od: petruska*
Datum: 15.08.14 16:03

S manželem jsme kupovali zážitek jízda Hummerem pro jeho taťku. Bylo to pro tři lidi (jeden řidič a dva spolujezdci), takže nás za odměnu vzal s sebou a musím říct, že to bylo super! Já rozhodně nejsem blázen do aut, ale tohle jsem si vážně užila. Offroad terén byl dokonalý, takže jsme chvíli jeli po dvou kolech, pak jsme frčeli ze srázu tak, že jsem se musela zapřít nohama i rukama. My jsme řádili v Olomouci, ale mají v nabídce i Prahu a jsou tam další recenze, tak snad ti to pomůže.

Datum: 15.08.14 16:19

Vážená petrusko, jestli děláte reklamu firmě z odkazu, tak by to asi bylo nejvhodnější formou placené netové reklamy. Fakt si myslíte, že nikdo neví, že lucka a petruska je jedno a totéž - tedy že odpovídáte jako ,,náhodný kolemjdoucí´´ sama sobě?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 08.08.14 16:29

Co Třeba alergia-firma na zážitky? (odkaz - http://www.firmanazazitky.cz/auto-moto/ )

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.