Opel vectra výměna spínaci skrinky sloupec

Od: Datum: 06.08.14 13:50 odpovědí: 2 změna: 06.08.14 14:07

Dobry den chci zeptat nedavno sem měnil zámek spinací skřínky, vše fungovalo po 2týdnech se mi sekla znova a nešlo otočit s klíčkem a zamkl se volant, tak jsem to dal mechanikovy a ten mi vyndal zámek a řek že je ok a je v pořadku jelikož když byl venku tak jsem nastartoval ale problém je že stále zámklý volant a je to tím sloupcem ale odmítl my ho vymenit poradtě prosím jak na to a kde to sehnat děkuji

Opel VeBe rv 1996, 2.0 16v 100kw benzin

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.08.14 13:57
Osobně bych samotný zámek volantove tyče mechanicky zrusil-i jak vidíte sam je akorát pro zlost...
doplněno 06.08.14 18:40: ...mecha ik. vám vybral celou spinacku i se zaseklym zámkem volantu-nebo jen tu vrchní část kam se strmá klid(v tom případe ji ale dokalicil)...nebo ne spinacka stále v pouzdru volant.týce a je zasekla...?
Ohodnoceno: 0x

Od: fango
Datum: 06.08.14 14:07

Děkuji za odpovědě, a poté už by to tedy mělo být ok a nevíte jak bych to měl udělat

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.