Po Geometrii vrzání-reklamovat práci?

Od: Datum: 05.08.14 09:37 odpovědí: 10 změna: 05.08.14 20:55

Dobrý den, včera sem si byl nechat udělat geometrii. Vše šlo v pořádku já s klidem zaplatil a odjel. K mému zjištění v pozdější hodině když sem parkoval u nákupáku. Bylo zjištění,že jakmile stojím na místě nebo už je rychlost skoro nulová a zatáčim volantem ozývá se takové hnusné silné vrzání někde od nápravy asi. Otázka mam s tim zabejvat a nebo jet tam kde mi geo dělali s dokladem o zaplacení atd a říct jim svuj problém a požadovat nápravu jestli to způsobili oni? Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.08.14 09:40
Jestli geo byla jen sbíhavost, těžko by do tohoto zasáhli, takže od nich to nebude. Spíš drhne axiální ložisko v uložení tlumiče, to by se mělo plynule otáčet zároveň s řízením
Ohodnoceno: 0x

Datum: 05.08.14 09:48

at ti někdo na místě točí volantem a ty si sáhni na přední pružinu jak ucítíš chvění či uvidíš že sebou pružina jakoby trhá tak je to ložisko uložení tlumiče jak psal kolega jinak pěkně dokážou vrzat i vyrezlý kulový čepy tyčky stabilizátoru

Od: olaf71*
Datum: 05.08.14 09:53

při geometrii,kdy se seřizuje sbíhavost, se povolí matka na tyči řízení u čepu řízení a otáčením tyče, se nastaví.matka utáhne a hotovo. už kolikrát jsem se v tom hrabal a nikdy nic. je pravda,že všechno mažu a olejuju. rozhodně nic nedáš za to, když tam zajedeš a řekneš jim to.

Od: alesd
Datum: 05.08.14 09:53

že to do geometrie nedělalo? tejden zpátky se dělaly nové tlumiče, včetně horního uložení a silentbloky. Včera jedu na geo a najednou to vrže

Datum: 05.08.14 09:59

tak spíš skoč za těma kdo ti měnili ty tlumiče stalo se mi že sem měnil pružiny špatně to složil a vrzalo to jak svina

Od: olaf71*
Datum: 05.08.14 10:49

ono tam jde něco špatně složit? jediné, co mě zaskočilo byl doraz na tlumiči, který je označen šipkou. při montáži jsem tu pružinu na dosedacích plochách napatlal vazelínou raději

Datum: 05.08.14 20:55

de to špatně otočit u opla sem pootočil tu vrchní misku vůči tý spodní a už sem to viděl i na santa féčku od jistý doby než to rozeberu tak si to značim ale většinou je v horní a spodní misce díra a musej bejt proti sobě

Datum: 05.08.14 11:34
Tak sem namazal silenbloky, plus prostrikal horni ulozeni a vysledek zadny, nachvilku mi prislo ze to je ok, ale jeste me napadlo servo a servokapalina
Od: jdjdjd
Datum: 05.08.14 12:16
Zkus se projet v chladnu...(v noci) Me to delaly spodni cepy ramen. Cim je vetsi horko tim vic to vrze.

Datum: 05.08.14 14:21
Tak dnes sem to mel u kamarada v servise. A po odhaleni zavady mi bylo jaksi teplo a citil sem se trapne. Ale treba to nekomu pomuze. Clovek hleda obcas hned to nejhorsi a nezkontroluje banalni vec, jako ja servo kapalina. Moje pricina byla, ze majitel auta predemnou neakceptoval merky a nalil ji tam hodne pres max=D po uliti mezi risky vse ok =)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.