Přívěsný vozík

Od: Datum: 01.08.14 16:11 odpovědí: 5 změna: 01.08.14 21:07

na škodě octavii II combi s parkovacim zadnim asistentem mám tažné a tudíž k tažnému je elektrika a nějakou řídíci jednotkou,ale často se mi stává,že když zapnu vozik do zasuvky u auta tak se rozviti světla na voziku a spatně to funguje smerovky pořád sviti atd když to bylo v záruce,byla provedena vymena řídící jednotky na tažné ale ted to dělá zas,rada byla odpojit baterku,ale to nepomáhá,vozik pořád po zapnutí do zasuvky sviti,kde může být chyba,děkuju za radu

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.08.14 16:59

Zdravím,
kdysi platilo, že pokud vlek nesvítí jak má (jako auto), tak je zrada někde v elektrice - buď něco špatně špatně zapojeného (pokud to dělalo od nova) - takže opravit zapojení - nebo (pokud to bylo starší a dříve funkční) jsou zoxidované kontakty - nejčastěji v zásuvce na autě nebo v zástrčce na vleku. Na to platilo vystříkat zásuvku i zástrčku přípravkem Kontaktol (nebo něco podobného, ale Kontaktol mám odzkoušený) a několikrát rozpojit a zapojit. Většinou to stačilo k odstranění problému.
Pokud ale máte na autě nějakého asistenta či dokonce řídící jednotku kvůli závěsnému zařízení. tak vám neumím poradit - nevím. Zmůžu se jen na konstatování - ať žijí "kurvítka" a zaplať bůh že stará auta nic takového nemají a tyhle problémy nemusím řešit.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 01.08.14 19:42

a skutečně je tam řídící jednotka pro vozík? Tahle chyba bývá,jak říká kolega,v zapojení světel a nejčastěji pak v jejich ukostření.

Datum: 01.08.14 20:06

jo je tam nejaka krabička jagger nebo jak je na ni napsane a je to ridici jednotka protoze kdyz couvam to musi pri couvani s vozikem vypnout parkovaciho asistenta a uz ji mam vyměněnou a nevim proc to porad dela a hlavne nevim kam se obratit aby to nekdo opravil

Datum: 01.08.14 20:31

Nevíš kam se obrátit?Zkus nějakého autoelektrikáře,řezník s tím asi nehne.

Datum: 01.08.14 21:07

obratil jsem se na dva autoelektrikare a každy mi rekl at odpojim baterku,ale to neni reseni

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.