Zvednuti octavia 2 + pridavna pruzina

Od: Datum: 22.07.14 00:39 odpovědí: 1 změna: 22.07.14 18:26
Dobry den, premyslel jsem o zvednuti me vysnene octavie, nasel jsem podlozky pod pruziny ve predu o 2 cm a vzadu o 3 cm jsou schvalene evropskou nejakou firmou takze by v zahranici problem byt nemel http://www.weitec.cz/katalog.asp? pgid=1798 myslite ze to bude v pohode bez nejakejch problemu pro auto? a jelikoz planuji tahat karavan tak sem se po ruznejch forech docetl ze by se meli dat sehnat nejake zatezove pridavne pruziny na octavii 2 ale nevim kde a za kolik a hlavne jestli jsou homologovane abych s tim mohl do zahranici bez problemu jaky mate nazor vy? puvodne jsem chtel predelat cele pruziny a tlumice ze scouta ale nevim jestli by to slo a taky by to stalo nejspise majland a todle by bylo podle me dobre reseni pridavne pruziny plus ty podlozky pokud by to tedy slo oboji skloubit a nestalo by to majland :) koncem srpna konci zaruka tak bych to chtel zvednout hlavne kvuli tomu karavanu protoze je nas v rodine 5 plus plnej kufr plus karavan to bych tahal pr*** po zemi. Hlavne pls mi nepiste ze si mam koupit jine auto asi by to bylo nejidealnejsi ale octavku sem si zamiloval a nechci se s nipo 20 mesicich loucit ;) budu rad i za jine navrhy a napady jak to trochu zvednout za rozumnou cenu Mam octavii 2 1,9 tdi po faceliftu..dekuji
doplněno 22.07.14 19:16: http://pruziny.info/zatezove-…ny-skoda-octavia-sdn,612.html toto je odkaz na ty pruziny jestli by se dali namontovat zaroven s tema podlozkama s vyse uvedenyma.. kazdopadne pokud by to neslo oboji tak necham udelat jen ty zatozeve pruziny kdyz jezdime vecne v 5 lidech plus prives plus plny kufr a od zari bude misto privesu karavan, tak asi to bude lepsi nez to jen zvednout a cekat nez si to zase sedne.. dekuji za uz dane plus koho neco napadne nove odpovedi.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.07.14 18:26
...zdvih,nosnost nápravy apod maji na svědomí jen a pouze pružiny(podle velikosti i připadne tlumiče)...Kazda pružina ma danu nějakou charakteristiku(od vinutí,propruzeni atd.-je to vcelku náročná disciplina,spočítat pružiny) a začnete tím co ma Vase Okta v sérii...ideálně bych začal na nějakém fóru škoda člunu,jisté nejste zdaleka první kdo ma podobný problém...da se to řešit poměrné snadno(výměna obou pružin jsou tak dvě horky prace strop) jen vědět z čeho lze použit kompatibilní a i tužší...
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.