Zkušenosti s autobazarem aaa

Od: Datum: 20.07.14 15:09 odpovědí: 23 změna: 05.08.14 19:24

Dobrý den,

jaké máte zkušenosti s autodiscont a AAA? Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: nee
Datum: 20.07.14 15:19

Kdysi, asi před 18 lety jsou chtěl přes ně prodat auto. Začali si mě přehazovat mezi sebou jejich zaměstnanci, každý přišel s něčím novým, proč monou požadovaná cena ne je úměrně vysoká. Tedy jsem se poslali někam. Těch stížností na tenhle bazar je stále dost. Na druhou stranu nepíšete, zda chcete koupit nebo prodat (a v jaké cca hodnotě a jakou značku).

Ohodnoceno: 0x

Datum: 20.07.14 15:29

Mě stačilo si u nich prohlídnout pár aut (jen zvenku,ani nebylo potřeba otvírat) a valil sem pryč...snad na každým druhým autě nelícovaly buď dveře,kapota,blatníky,atd...

Datum: 20.07.14 15:30

Asi jako všude občas něco neklapne, kolega si tam koupil patrola, prý nebouraný, v sevisu mu našli svar na úchytu převodovky, následně zjistili že byl dělanej celej předek. Auto se povedlo sice vrátit, ale po několika dnech bylo vystaveno za stejnou cenu se stejnými informacemi...

Datum: 20.07.14 16:23

Nákup auta v bazaru a nákup ojetiny vůbec je riziková záležitost (tuhle větu jsem si asi mohl odpustit, ale jsem zvyklý nějak začít). Co se týká AAA a velkých bazarů vůbec, je tu ten problém, že je to továrna na prachy. Se vším všudy. Marketing, psychologie obchodu a jiné libůstky jsou tady na prvním místě, co se týká investic. Takže jak tam vlezete, tak Vás zpracují. Budou si Vás podávat tak dlouho, dokud Vás nezpracují nebo dokud nezdrhnete. To jestli budete spokojený nebo se za 10 let vrátíte, je jim úplně putna. Při frekvenci s jakou se tam mění zaměstnanci tam za 3 roky stejně bude úplně jiná posádka. V malých bazarech je to spíš o tom, že to na Vás zkusí: Vyjde / nevyjde. Na nákup, případně prodej tak máte alespoň větší klid. Co se týká AAA, vím o člověku, který s "prověřeným" autem po koupi ujel 30 km a zadřel motor.

Datum: 20.07.14 17:09

Ono bude asi lepší koupit ojeté auto sokr.třeba přes BAZOS. i KDYŽ JE TO TAKY RIZIKO! Ale myslím,že menší než v AAA! chtěli jsme kupovat nějakou ještě solidní ojetinu tak do 35000,na ježdění do práce ve městě s malou spotřebou a né moc drahou údržbou-.

Od: paw®
Datum: 20.07.14 17:44
Kdyz si date do vyhledavace "zkusenosti s aaa", tak dostanete mraky refwrenci, jaci to jsou sejdiri. Statisticky vyplyva, ze maji cxa 10% zmetkovitych aut a z tech lidi co si je koupi pise na net opet 10%. Malokdy narazite na kladnou referenci, protoze spokojeny zakaznik nema vetsinou potrebu to ventilovat. A taky ma vetsina lidi nejakeho.znameho ktery se tam napalil. Tak proc proboha ten bazar prosperuje? Byl sem se tam v unoru podivat a na pokladny cekalo minimalne 20 lidi.
Nakup prez ne je spise rizikovy v tom, ze vas zpracuji a auto.preplatite. cena uvedena velkym je nakup na uver, ktery ma velky poplatek. Dale.jsou auta bez koberecku, ktere muzete za 1000dokoupit a podobne. Jinak kdyz si vezmete s sebou technika, auto zvednete na zvedak a nechate.prohlednout, tak riziko dobreho nakupu je +-stejne.

Datum: 20.07.14 20:27

Chtěl jsem tam nakoupit na protiúčet, začali mě přes telefon nahánět že tam musím dojet hned, asi pětkrát mi volající během hovoru řekl, že se zeptá manažera prodejny co pro mě může udělat, takže z 15 min hovoru bylo polovina ticho. Kdyby to nebylo takový divadlo, tak by musel manager toho zaměstnance vyhodit, že si neporadí sám Ted jednám s menším bazarem, snížili mi cenu a úvěr mi dají když koupím 20% na tři roky celkem, což je necelých 7 % ročně... Tam bych toho nedosáhl, možná těch 20% ročně..

Datum: 20.07.14 20:57

Asi je to věc názoru a osobní zkušenosti,ale já mám z áček třetí auto,a uplně v pohodě. Teď jsem v únoru kupoval synovi fiat bravo, 1,2 r.v 2000 , plná výbava najeto stošedást a stálo to dvacet pět tisíc.Když jsem chtěl průkazně dokázat zaplacenou ekodaň,jak inzerovali,nedokázali to,ale hned mi ty tři tisíce zlevnili. Jediná vada je chycenej vejfuk,jinak šlape jak hodinky. Slyšel jsem taky spousta negativ,ale já jsem spokojen. A to ještě pro mě sto kilometrů přijeli a dovezli mě do bazaru.

Datum: 21.07.14 16:36

Tak to jste koupil opravdu dobře! Já jim ale stejně nevěřím,mě naháněli,že mi auto dovezou,ale musím dát zálohu 2000Kč.,prý je vratná,ale já tzomu nevěřím. Jsem z Jihlavy a když to před rokem otvírali,tak tam byl bohatý výběr.Teď už tam nic moc do 50000není,buď drahé a nebo šunky za 16 tis.a pod.

Datum: 21.07.14 18:07

A co rozvody? dělali jste?

Datum: 21.07.14 07:04

mam fabku z acek , sel jsem tam s technikem , vse prosel , nasel nake chybicky , hned sleva , bez problemu , chlop ochotny. Bazary jdou jen po penezich. Jinak tak samo i od soukromnika , musite si davat pozor.

Datum: 21.07.14 08:09

Hodně dobrý článek je tady: http://liborsynek.blog.idnes.…04737/Jak-to-chodi-v-AAA.html

Líbí se mi, že ten dotyčný napráskal sám sebe, že to tak probíhá, opravdu tomu věřím.

Datum: 21.07.14 09:25
Je to jak jsem psal. Kdyz vezmete mechanika, tak vyberete auto OK. Ale ta masaz ohledne platby je pro silne natury. Radeji kupte od soukromnika auto o.5000 drazsi a I se soukromnikem zajedte do znackoveho servisu za dalsi 2000 a vite na cem jste. Bez preplatku a dalsich kravin.

Datum: 21.07.14 17:17

Děkuji,to je dobrá rada,protože jinak budu stekně platit brzo za opravy-rozvody,ale ty asi nikdo hned tak nepozná,nebo ano?

Datum: 21.07.14 19:33
Ono je malo.lidi, kteri nechaji opravit auto pred prodejem do bazaru. Snad jen leasingovka. Ale to je zase jina cenova kategorie. Takze rozvody mente, leda ze by prodavajici dal k autu faktury a mohl jste si to overit v servisu.
Suma sumarum, u koupi auta pocitejte +15 000 k cene, co zaplatite. Neco date za rozvody a zakladni servis po koupi a neco za povinne ruceni a prepis. Takze z auta za 50000 je razem auto za 65 nebo.za 35 .

Od: buss®
Datum: 21.07.14 09:13

Víte ono záleží na jednotlivých provozovnách, jací jsou tam lidé.

Datum: 21.07.14 17:15

Ano,plně s vámí souhlasím.

Od: jmlc*
Datum: 21.07.14 17:17

i ve špatném bazaru jde koupit super auto - no a naopak...

Takže také radím -je jedno kde, ale vezměte s sebou někoho, kdo autům opravdu rozumí. Nevěřte papírům (km, serviska, ..), vždy se dívejte na aktuální stav a po koupi (pokud nemáte přímo od aut. servisu fakturu na výměnu rozvodů), rozvody měňte... vč. filtrů, oleje,...

Od: fine
Datum: 28.07.14 16:00

Bohužel mám taky špatné zkušenosti s aaa. Nevěřím, reklamy můžou mít sebe víc velké, říkat že jsou na trhu nejlepší, ale tak jim to nepomůže. Můžu věřit, že někomu se podařilo u nich koupit dobře a nenaletěli podvodníkům, ale to se opravdu podaří malému procentu lidí. Pokud vybírat koupi ojetiny, tak jen s někým kdo tomu aspoň trochu rozumí, poradit se, zjistit co nejvíce informací o auto a aspoň tak můžeš zamezit podvodníkům.

Datum: 30.07.14 14:01

Jo aaa super bazar fakt jo jak na prodej tak na pořízení auta.

1) Smlouva na koupi auta má pár kategor označení tušim a,b,c,d déčko je napsané všude a znamená že auto je ve špatném tech stavu.Mají to schované ve smlouvách.Tím se zříkají veškerejch záruk.

2)Dlouho člověka dusej opravdu dlouho.Blábol o tom že tohle auto je ve svém roku stáří TO nej co tam maj.

3)Potřeba si vyžádat dlouhou jízdu cca 40km většinou jim dojde benzin auta jsou uplně na dně.Nesmí řídit oni.

A při pokusu o prodej auta do AAA /Renault kangoo rok 1999 plná palba+rampa,el sedačky webasto najeto 110000km prav.servis bez koroze/.V aaa 5 blbů manažerů volání do AAA PRAHA atd jsme se dostali až na 20000kč po konstatování že si dělaj legraci až na 22000kč tak super. Po přepočítání jejich umití vysátí a převozu na pobočku jinam.Cena 15000kč.Papa a šáteček.Prodal jsem to přes oportunity brno za 45000kč a bylo 8 zájemců.Do 14 dní.Vzhůru do AAA.

Od: t612
Datum: 30.07.14 15:39

I já mám špatné zkušenosti s AAA. Je to tady tak 50 na 50, ale i já sem nakoupil a naletěl. A to nemluvím o tom, jak se ke mě choval zaměstanec, už nikdy víc, přístup ke zákazníkovi si představuji jinak.

Od: brekeke
Datum: 04.08.14 21:47

Koupil sem v AAA Ford Focus Combi...udajne dovoz z Holandska...akorad ho schodili z odtahovyho vozu...Psychologie,predvadeci jizda navonenyho,nalestenyho auta me dostala a auto sem vzal...Mam ho dodnes ovsem jen z toho duvodu, ze sem 1x nasobne na nevyhodnym uveru preplatil porizovaci cenu a nechci po 7 letech uzivani prodelat 200.tis Sem presvedcenej, ze mel pretoceny tachometr...Pac po natocenych 150tis na display sem jeste v dobe uveru menil alternator, vstrik.cerpadlo,prevodovku a ty maji dle vyrobce daleko vetsi zivotnost. Suma sumarum naklady delene ujetymi KM vychazi na 7,35 CZK/1KM. Tak co se misto nakupu u AAA necht vsude vozit taxikem? pr. od Fa. AAA?

To bylo od AAA druhe auto...prvni mi ukradli...

Vsem preju lepsi zkusenost...a dlouhou zivotnost vaseho vozu bez nehody.

Od: noppe
Datum: 05.08.14 19:24

Tak já si na ně nemůžu stěžovat, všichni se chovali naprosto korektně. Jasně, že ti prodejci jsou pěkně vytrénovaní a dokáží vám vnutit prakticky cokoliv. Nadruhou stranu o všech závadách, o kterých věděli, tak mě sami bez vyzvání referovali. V "mém" servisu pak zjistili ještě pár nepodstatných drobností a ze servisní historie auta vyčetli, že je vůz je po lakování haubny (něco na ní spadlo) - podle zapsaných servisních operací se taky jednalo o nepodstatný detail. Nicméně v autobazaru se mi toto zjištění podařilo celkem dobře proměnit ve slevu. Ono je spíš problém, že (jak již tady někdo psal) nákup ojetiny - hlavně starší - je velmi rizikové a člověk pak má tendenci ze všeho vinit bazar.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.