Chyba u VIN čísla motocyklu

Od: Datum: 17.07.14 21:31 odpovědí: 3 změna: 17.07.14 22:10

zdravím, nedávno jsem koupil motocykl, kde je rozdílné jedno číslo ve VINku. V TP je číslo psané ručně a místo u jednoho čísla tam je místo čísla 3 číslo 5... Dle předchozího majitele to ani na technický nevadilo, ale já už vidím, jak na evidenčce poletím..:) Co s tím, přepíšou mi to na úřadě na základě té EK? díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: infynity
Datum: 17.07.14 21:41

tak předchozí majitel tu motorku asi někomu otočil a ten TP může být udělaný doma na tiskárně. V dněšní době je potřeba počítat se vším.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 17.07.14 21:59

koupit motorku kde nesedí VIN ... první věc kterou kontroluju VIN .. nesedí - NEBRAT - teď máš mašinu na kterou můžeš koukat v garáži pokud teda nezjistí že je kradená - potom nebudeš mít prachy ani motorku. Na evidenčce tě vyhodí čísla mají sedět.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 17.07.14 22:10

kluci fakt? To jste mi řekli opravdu novinu..:)

Jedná se o origo tp, ještě tu knížečku..

Jo u MZ 150 ve slušnym stavu za 3K mě to bude opravdu štvát..:)

Z ev. kontroly mě nevyhodí, pouze napíšou, že nesedí VIN.. otázka, jestli to pak opraví v tp na městským úřade..

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.