Jak poslat pneumatiky na dobírku?

Od: Datum: 13.07.14 16:42 odpovědí: 7 změna: 13.07.14 20:46

Zdravím,
potřebuju poslat 2ks pneumatik na dobírku nějak. Kdo ví, jakou přepravní společností je to nejlevnější? Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc*
Datum: 13.07.14 16:46

podle mých zkušeností nejlepší vložit do většího igelitového pytle - dostane to formu, přelepíte páskou... no a pak je otázka, jestli raději PPL, DPD nebo pošta.. Rozdíly v ceně jsou 120-250Kč...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 13.07.14 16:53

OK. A nejlevnější je jaká?

Datum: 13.07.14 17:19

PPl neřeší dobírku,stejně jako TNT...DPD bych neriskoval,kapotu mi posílali lonský rok měsíc...A co se týče zkušeností-velmi dobré,i s celými ALU koly mám s GLS-jak cenově,tak kvalitou služby...

Od: jmlc*
Datum: 13.07.14 18:16

hmm, nejsem si jist...

já jsem často kupoval přes net pneumatiky a hradil dobírkou.. PPL a DPD - ale možná to je jen s nějakou konkrétní firmou a ne fyzickou osobou-občanem...?

Bylo to naposled letos na jaře..

nicméně když tu není uveden rozměr ani váha, podle kterých údajů se hradí pošta, nelze pomoct... jsou různé velikosti pneu=různé parametry balíčku

Datum: 13.07.14 20:35

Já je dostal tímhle a ani nebyli ani zabalené http://www.fofrcz.cz/

Datum: 13.07.14 20:46

Pokud poslou kazdou pneumatiku zvlast, pak zabalene byt nemusi. Staci kazdou pneumatiku oznacit prislusnou nalepkou od prepravce.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.