Vyjmutí autoradia

Od: Datum: 11.07.14 17:58 odpovědí: 7 změna: 11.07.14 23:05

Vážení, prosím o radu.

potřebuji v autě u manželky vyjmout autorádio (budu tam dávat nové). jedná se o nějaký starší typ od Phillips. Nemám na to ty původní kovové "vytahovátka". Ve předu jsou 4 otvory. Bude do toho stačit strčit nějaký měděný kus vodiče (drátu) o určitém průřezu nebo je zapotřebí, aby to mělo nějaké speciální zakončení? Nyní to vyzkoušet nemohu a zítra bych to potřebval demontovat na jistotu.

Předem děkuji za Vaše cenné rady.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc*
Datum: 11.07.14 18:01

záleží na typu - někdy jsou kulaté - stačí stopadesátky hřebíky :)

Nebo ploché - to pak musíte sehnat pevné plechy cca 1mm tlusté a široké tak 1 cm

Narvat dovnitř, zatlačit na vnější stranu a vytáhnout

Ohodnoceno: 0x

Datum: 11.07.14 18:03

4 hřebíky by měly stačit,pak zapáčit k sobě nebo od sebe a tahat za ně a mělo by vylézt ven.

Ohodnoceno: 2x

Od: vas5997
Datum: 11.07.14 20:01

Mel bych taky jednu otazku, koupil jsem si ted novy autoradio a ted nevim zda by mi to v servise vymenili na pockani? diky

Od: jmlc*
Datum: 11.07.14 20:09

záleží na servisu, ale průměrně zruční človíček si to vymění sám - pokud tedy je shodný konektor...

Od: vas5997
Datum: 11.07.14 23:05

Já zručnej nejsem vůbec, proto to nechám servisu, snad mi to na počkání vyměněj.

Datum: 11.07.14 22:06

Na konektory se prodávají redukce-přechodky.

Datum: 11.07.14 22:14

potřebujete toto:

http://www.aunika.com/Prislus…dia-Blaupunkt-Grundig-Philips

ohnete to z drátu za pár vteřin...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.