Řidič kamionu - kolik dní je doma v měsíci?

Od: Datum: 08.07.14 01:20 odpovědí: 3 změna: 12.08.14 21:13

Ahoj, chystám se na karieru řidiče kamionu a chi jezdit zahraničí, máte někdo představu kolik vprůmeru dní v měsíci je takový řidič doma? Díky


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: dexxŽ
Datum: 08.07.14 06:37
avatar

Záleží co jezdíš za turnusy. Někdo je doma každej tejden, častější je že jseš doma jednou za 14 dní, jezdí se i tak že 3 týdny venku a týden doma. Zažil jsem i řidiče který jezdili tři měsíce v kuse a potom měsíc doma. Zálrží na zaměstnavateli a tvojí domluvě s ním.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: wampŽ
Datum: 08.07.14 09:15
avatar

Ahoj Syn mého známého jezdil u fa Šindelář.A mohu upozornit,že ten kluk byl totálně vyřízený,psychicky i fyzicky !Jezdil Rakousko,Slovensko,Německo,Španělsko a co já vím,co ještě...Za měsíc měl jeden en volno,i když ve smlouvě měl psáno tři neděle a týden doma.Za tu dobu shodil 10kg a jeho psychika byla totálně na dranc ! ! ! Pozor na ně,jsou to vykořisovatelé a podvodníci ! O platu se raději zmiňovat nebudu,kdyby chodil po městě s koštětem,tak by si vyděl víc!

Ohodnoceno: 2x
 
Od: paulf
Datum: 12.08.14 21:13

Odpovím ti dodatečně, protože jsem taky jezdil jako řidič kamionu. Já jezdil SK a Rakousko a vozil jsem materiály na stavby. Já byl pryč na 5 dní jak kdy. Když půjdeš na frigo tak jezdíš 14 nebo 21 dní a pak si týden doma, záleží co vozíš, ale vetšinou se jezdí na 5 dní a víkendy jsi doma.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright Š 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.