Tlumice a ramena monroe

Od: Datum: 02.07.14 11:10 odpovědí: 5 změna: 04.07.14 01:13
zdravim mam v planu delat vymenu tlumicu a ramen.Vybral jsem znacku monroe avsak v diskuzich je to nejasne a tak 50 na 50 co se tyce spolehlivosti. Mate nekdo konkretni zkusenosti s touto znackou? Kilometeovy najezd apodobne? diky za pripadne odpovedi. Jedna se o Felicii.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.07.14 12:45

Myslím, že na Felicii není potřeba hledat žádnou suprovou kvalitu. To co seženete je všechno na přibližně stejné úrovni. Monroe klidně, stejně asi Feldu přežijí. Záleží na tom, kolik km jezdíte za rok. Jestli 50 tisíc, tak vám určitě vydrží nejméně 200 tisíc. Jestli 1000 za rok, pak to nebude žádný obrovský číslo, protože Felda půjde dřív do šrotu.

Ohodnoceno: 0x

Od: meart*
Datum: 02.07.14 13:24
diky za reakci. Rocni najezd je kolem 17000 km. na aute je vse puvodni najeto mam 250 000. mam v planu si auto nechat do te doby do kdy na nej budou k sehnani dily protoze jako priblizovadlo je uplne idealni. jde mi o to aby ty zakoupene dily vydrzely co nejdyl. samosebou origo skodovacke dily nejsou k sehnani a nepreberne mnozstvi znacek na trhu je zavadejici proto ten dotaz.
Od: olaf71*
Datum: 02.07.14 14:35

když jsem řešil tlumiče, tak jsem vybral na celýho Focuse zn. Kayaba plynokapalinové. oproti Monroe levnější a určitě ne horší.

doplněno 04.07.14 08:30:

kupoval jsem je z Polska, stejně je tam vyrábějí

Od: meart*
Datum: 02.07.14 15:30
Diky za tip. Mrknu na to.
Od: nutt®
Datum: 04.07.14 01:13
Zdravím,
souhlasím se značkou Kayaba měnil jsem na celém autě tlumiče, péra a naprostá spokojenost a cena hodně příjemná, kupoval jsem od Pema auto kde je cena nejnižší.
.
Hezký den NutT

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.