Dobra cena za pneu na octavii, r15?

Od: Datum: 01.07.14 21:58 odpovědí: 5 změna: 02.07.14 15:12

Kolega z práce mi nabízí nové letní pneumatiky s dokladem a doživotní zárukou na mé auto Škoda Octavia 1.6 55kw, r.v 1998 4ks za 4500 Kč, jde to za tu cenu? Pneumatiky Barum Brillantis 2 195/65 R 15 91 H

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: asd*
Datum: 01.07.14 22:29

Jde to, ale je to normální cena, jdou sehnat i levněji a druhý den je máte doma = bral bych je jen pokud je chcete a zároveň chcete pomoct kolegovi z práce zbavit se jich...

Jinak tyhle gumy nejsou žádný zázrak, dost se ojíždějí, za mokra kloužou a s nízkým vzorkem jsou hodně citlivé na vrstvu vody (vzorek 3mm plavaly v loužích v kolejích už od 80kmh).

např. tady (podobných je víc):

http://www.profigum.cz/index.php?PneuID=18918§ion=111

Ohodnoceno: 0x

Od: dwm
Datum: 02.07.14 00:00

Barum pneu patří dnes k tomu podprůměrnému na trhu. Tedy kromě toho, že na gumě bude vzorek, nečekajte zázraky. Spíše se orientujte dle testů na webu http://www.e-pneu.cz/testy_pneu.php?PHPSESSID=sSexwosMGaS8bv5MCUh%2Cv2

Od: asd*
Datum: 02.07.14 08:38

Asi tak, ovšem nejen dnes, ale posledních minimálně 20 let... Vzhledem k tomu, že špičkové letní pneu stojí o tři stovky víc a nabízí řádově lepší vlastnosti, tak bych si tuhle gumu na auto nedal, je to nesmysl i ekonomicky - např. Michelin energy vydrží jednou tolik km = ve výsledku je o třetinu levnější. A pro lidi s malým nájezdem a klidnou jízdou - ojetá kvalitní zimní se vzorkem 4mm má lepší vlastnosti než tahle nová.

Od: jinx®
Datum: 02.07.14 09:44

Od roku 2003 jazdim cca.90% vsetkych pneu BARUM.

OR54,BRILLANTIS,POLARIS 2,BRILLANT OR57

.Za tu cenu je to v pohode.Osobne som BRILLANTIS 2 neskusal,ale v testoch sa spomina ze su lepsie na kilometrovy vykon a odolnejsie voci aquaplanningu.Najviac ma vsak vzdy irituje ked niektori borci si myslia ze nahodia MICHELIN a zmenia zakony fyziky.Ja som to dotiahol s nimi az takto aj ked je pravda ze toto som uz nemal odvahu na jar obut.

Datum: 02.07.14 15:12

jen pozor na rychlostní index H je jen do 210km v hodině já mám oktávkuTdi a tam už je V do 240km v hodině

jinak sem včera obědnával v 15 ce nový nannkangy cena 900kus vím čína ale mám kamaráda jenž je má v 17 ce obutý na 250koníkovým golfu a jen je chválí

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.