Náhradní díl k Seatu Cordoba

Od: Datum: 30.06.14 21:43 odpovědí: 1 změna: 30.06.14 22:28

Ahoj,chtěl by jsem vás poprosit,nemůžete mi někdo zjistit číslo dílu k Seatu Cordoba,ten plastový čtverec,je to část mechanismu na stahování okna. Prasklo to a okno úplně zajelo dovnitř,naštěstí za to může jen tenhle dílek,tak doufám,že se to dá sehnat a nebude se to muset měnit celé,zatím to zkouším aspoň epoxidovou pryskyřicí zalepit a mám to okno povolené a zadělané jinak,takže nejde ani otvírat..Děkuji.Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: tombrava
Datum: 30.06.14 22:28

ano existují opravné sady, ale nechcu vám kazit snahu - aut jakmile jednou začnou praskat plasty vedení oken (koncernové VW/Skoda/Seat stářím většinou se to pravidelně děje tak po 8-10 letech - podle toho jak moc stály na slunku) tak se kupuje a mění komplet stahovačka, protože se po prasknutí a uvolnění lanovodů z jejich originálního navinutí zacuchají a deformují tak, že už nejsou úplně i při dobré snaze o znovunavinutí do původního stavu maximálně jen omezeně funkční (=pokud to dáte dokupy, tak můžete časem odepsat motorek, jak se bude trápit).

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.