Zkoušky v autoškole

Od: Datum: 25.06.14 16:24 odpovědí: 20 změna: 19.10.14 22:57

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat na kolikrát někdo z Vás dělal zkoušky v autoškole než dostal řidičák...já už jsem strašně neštastná chtěla jsem mít autoškolu do prázdnin a bohužel se mi to ani na potřetí nepovedlo...navíc podpora od rodiny nic moc pry jsem se na to měla vykašlat a že jsem jedina kdo to nejspíš bude dělat na víckrát...chtěla bych jen vědět že na tom nejsem jediná stejně...ovládat auto prý umím dobře akorát občas musím dávat větší pozor ale ty nervy jsou strašné :/

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.06.14 16:35

dělal sem s jednim v práci a ten to udělal až na po 15 v druhý autoškole jinak bud v klidu dcera je taky nervák ale na po 4 to dala

Ohodnoceno: 0x

Datum: 25.06.14 16:40

Testy MUSÍ každý zvládnou po přípravě na poprvé (opakovat testy na netu...).

U jízdy je to horší - až na druhý pokus se mi to povedlo. Ale znám člověka co jízdy dal až na po 7 ... A teď je spokojenej jak želva. (takovej ten týpek co msí pořát sedět v autě, ikdyž si chce jít 50m koupit cigarety... ) :)

Od: nika856
Datum: 25.06.14 16:42

Já to naším taky porád říkám, že nejsem jediná ale nechápou to.. tak snad to taky na počtvrtý dám :) já vím že mě jezdit bude bavit akorát prostě ty nervy dělají hodně a nepodpora taky...

Od: nika8599
Datum: 25.06.14 16:44

jinak testy jsem dala na 100 procent to bylo to nejlehčí :) jízdy už právě ne..ale musím se s tim nějak poprat...

Datum: 25.06.14 16:48

Někdy, stačí aby komisař neměl svůj den... a smůla. Někdy při jízdě uděláte chybičku (např. při parkování k pravému. okraj. nehodíte směrovku) a člověk projde...

Od: betaraybill*
Datum: 25.06.14 16:49

Já jsem to dal komplet na poprvé, ale bejvalka s tím měla problém, nervy a pláč a snad na podesáté. Mimochodem co vím tak dodnes stejně nejezdí a neseděla v autě na místě řidiče.

Od: olaf71*
Datum: 25.06.14 17:32

chce to jezdit. připlatit kondiční jízdy a pak to dopadne dobře. já to udělal na poprvé, ani jsem to nečekal.

Od: nicol56
Datum: 25.06.14 17:36

když já už jsem připlacené jízdy měla ale připadá mi že mě bere pořád na stejné místo...když jezdím s ním je to v pořadku ale při zkoušce ne..asi sem si nevybrala moc dobře..on mi říkal že kdybych chtěla tak bych zaverečky mohla dělat jinde..ale to bych pak mohla dělat až do zimy..a já potřebuji nejdíl do poloviny srpna pak jedem na dovolenou a ja bych si to vubec neužila kdybych to neudělala do tý doby...je to děs. Kdybych věděla že to bude pro mě tak náročný nepustila bych se do toho..ale ted už mi nic nezbejvá :)

Od: olaf71*
Datum: 25.06.14 17:54

co takhle hezký úsměv na komisaře :-D

samozřejmě v reálném světě motorismu je úsměv k ničemu

Od: lmgify
Datum: 25.06.14 20:54

Jestli si platis extra jizdy, tak si take muzes urcit, kam chces jet. Nadiktuj si trasu, kterou si chces projet a tu si pak take projet. Nema smysl jezdit neco, co je pro tebe pohodovka, kdyz jses pak pri zkousce vystresovana z tras, ktere jsi si neprojela.

Od: lmgify
Datum: 25.06.14 20:51

Zaverecnou zkousku z jizdy muzes opakovat kazdy šestý pracovni den. To je hooooodne pokusu do poloviny srpna. Zkus, at te autoskola dostane k jinemu komisari (ve vetsim meste by jich melo byt nekolik), jestli porad propadavas u jednoho.

Dale zkus po neudelani zkousku zapsat si jizdu na kazdy dalsi den na nasledujicich 5 dni a ten sesty den jit na zaverecnou zkousku.

Od: vakaloka
Datum: 26.06.14 02:38
-u velryby v oleji nepomuze ani tisic usmevu a ne kazdy si muze dovolit delat opravky kazdy tyden
- moc pokusu nezbyva pokud slecna chce ridit uz v srpnu, nejakou dobu trva vystaveni rp
- pokud je nekdo vystresovanej z jine trasy tak neni jeste pripraven nekam vubec jet nebo snad budete jezdit jen tam kde jste jezdila v autoskole?
- ano jsem arogantni zmrd kterej si koupil ridicak(testy jsem musel absolvovat mel jsem 100) vyhlasku neznam jen jsem se naucil stale se opakujici se testy na netu a jezdim si 50 metru pro cigarety ve svoji polorozpadle felicii
- kazdopadne drzim palce aby vam to dobre dopadlo a konecne jste mela radost z uspechu, o to vetsi to bude hrdost kdyz vite ze z okruhu nejblizsich nemate podporu - ukazte ze nejste poleno ;) cabajkaaaa

Datum: 26.06.14 18:26

béčko joo to sem byl vyplašenej hezky poctivě jsem si vše odučil,odjezdil ale céčko,éčko to už bylo v poho dvě jízdy a pak už jen na zkoušky,za jedna jak jinak,chystámse dělat papíry na mašinu když už mám b,c,e na kolik mě to výjde na silnější motorku?přihlíží se vubec k tomu když už náký skupiny mám?

Datum: 26.06.14 19:34

asi jak kde.. u nás tak 5-8 tis.. jo přihlíží... budeš tam mít otázky týkající se těchto skupin

Datum: 26.06.14 19:32

Bude to znít jako chlubení,ale není,na písta nekdy v 75 ihned a na auto v 97 na plný počet v předtermínu- šli jsme takto 3 chlapi se skušenistmi z provozu.Najezdil jsem hejno kiláků jako spolujezdec téměř po celé čr a jezdit jsem docela uměl ,naježděno x stovekkiláků sice v terénu ,od vejtřasky po tank,nejvíc V3S,OT-62 a PTS10.

Ale nic si s toho nedělejte,autoškolu jsem dělal v 97s polu s manželkou a ta ji dodělal půl roku po mně,hrozná trémistka vždy pohnojila jízdy,až v lednu následujícího roku (začli jsme v červnu!) kdy nám odvezli dceru do nemocnice tak teprve,paradoxně v extra stresu a udělala! Jinak jeden kolega od firmy už dělal dle zlých jazyků desetkrát AŠ dle toho co mi řekl jen jednou nedodělal,vzdal to ještě před závěrečnými a podruhé neudělal! Takže si z toho nic nedělejte,dejte si kondiční jízdy a to by bylo!

Od: nika8568
Datum: 01.07.14 09:53

tady jde spíše o to že je v Táboře a zkoušky se dělají ve Voticích kam se jede 45 minut a pak jen zbytek se jezdí tam ...takže se ani nedivím že to nemám projeté...navíc mě do těch Votic vzal až asi 10 jízdu a 14ctou jsem měla zkoušku :/

Od: anonnym
Datum: 21.08.14 21:39

Zdravím, tvoje pocity moc dobře znám :) taky jsem dělala zkoušky ve Voticích a bohužel ani po čtvrté se mi to nepodařilo. Otázky jsem dala hravě, mým problémem byly jízdy.Po prvním neúspěchu, jsem si z toho nic nedělala, protože je pravda, že jsem byla trochu nervozní a sama jsem se svým výkonem nebyla spokojená.Ale po dalších pokusech, jsem už opravdu začala být zoufalá.Díky kondičním jízdám jsem už znala Votice nazpaměť, vypilovala jsem parkování, zkrátka řízení bylo podle učitele z autoškoly naprosto v pořádku, ale komisařům u zkoušek to pořád nestačilo.Vymýšleli si různé zbytečnosti, aby mi to prostě nemuseli dát.Jediné, co mě utěšovalo, byli lidi, kteří se semnou jezdili na zkoušky.Bylo mi jich docela líto, protože dělali jízdy už po desáté, nasypali do toho spoustu peněz a pořád se jim to nedařilo.Díky nim jsem, ale pochopila jak to tady funguje.Jelikož by bylo dost podezřelé, kdyby každá skupinka lidí u zkoušek prošla, musí se najít alespoň jeden, který zkoušky neudělá buď napoprvé nebo třeba několikrát po sobě.Tak mají autoškoly zajištěno, že se o ně nezačne zajímat někdo z vyšších kruhů. Škodni na tom nejsou ani komisaři, protože pokud někdo dělá zkoušky mimo svoje město dostanou taky o nějakou tu korunu navíc.Když jsem jízdy dělala po čtvrté a opět neúspěšně, přestalo mě to bavit.Neměla jsem ani čas a ani sílu zkoušet to dál a věřit, že to třeba po šestý vyjde.Nejvíc mě mrzelo, že jsem do autoškoly nastrkala skoro všechny peníze z brigády a k ničemu to nebylo.Autoškolu jsem odložila zatím na neurčito.Možná jsem zbabělec, ale za to trápení mi to opravdu dál nestálo.Jinak podotýkám, že tohle jsou zkušenosti moje a několika dalších, ale věřím, že se najde i spoustu těch co s tímhle neměli problém.Doufám, že aspoň tobě se to povedlo

Datum: 21.08.14 22:51

No já doufám, že ten řidičák mít ani nebudeš. To jsou ti řidiči, co pak neumí dávat přednost, cyklistu málem smetou, nedávají blinkr, parkují přes dva pruhy na parkovišti. Já osobně znám člověka, který autoškolu- jízdy musel dělat na druhý pokus a teda žádná sláva to jeho ježdění v současné době. To je hotový pirát silnic, předpisy nedodržuje a divim se, že mu to vůbec dali. Už aby byly součástí řidičáku i ty psychotesty. To není pravda komu to všemu dají. Ten řidičák Vám nedají z nějakého důvodu a ten důvod musí být dost vážný. Já vím, každý se učí...ale čeho je moc, toho je příliš.

Ohodnoceno: 1x

Od: xsopikm
Datum: 19.10.14 22:57
Jak si dopadla? Už máš hotovo? Mě čekají taky závěrečky ve Voticích.

Datum: 22.08.14 14:53

Buďte v klidu, já si vždycky říkal, že dnes řídí každý blbec a tak to dám taky ;) Jízdy jsem dal hned a testy mi utekly na poprvé o dva body ;)

doplněno 22.08.14 14:54:

A to my měli těžší, protože jsme měli ještě blok z technické připravenosti ;)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.