Oprava auta

Od: Datum: 24.06.14 17:01 odpovědí: 6 změna: 25.06.14 22:13

1. dobry den za jizdy mi do leveho boku napalil srnec jelikoz mam havarijni pojisteni tak auto slo do nejmenovane autoopravny.Po vyzvednuti auta mi oznamili ze mam spatnej vyfuk a proto auto rve.Po vymene vyfuku auto stale rvalo tak jsem ho dal na geometrii a zjistil jsem urcite zavady na strane kam mi vletel srnec jenomze po reklamaci v autoservisu mi ji nechteji uznat ze to na to nema zadny vliv a mohlo se to stat kdykoliv (jedna se o levy cep rizeni a tyc stabilizatoru),jenomze pred srazkou mi to nikdy nedelalo co mam podle vas delat predem dekuji za odpoved

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: nototo
Datum: 24.06.14 17:21

Jasně, srnec vytluče čep řízení. Asi parůžkama jak trkal v podběhu :-D

Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.06.14 18:39

tak clovek kterej vi o autech prd potrebuje poradit a ty se tady hnedka chlames tak se ptam jestli se mi to mohlo stat pri ty srazce nebo jestli ne

Datum: 24.06.14 19:14

vytlučený čepy ti srnka nezavinila a kvůli tomu ti auto taky určitě neřve spíš bych typnul někde urvanej vejfuk ve spoji či prasklej vlnovec výfuku to by ale servis měl poznat

doplněno 25.06.14 15:21:

co je to za řev? hučí to? cinká to? vrže to? bouchá to?

Datum: 24.06.14 19:17

Mohlo se to stát.To tady od boku nikdo neřekne.Když je spor mezi opravnou /nebo prodávajícím/ je rozhodující posouzení soudního znalce a pak případně rozhodnutí soudu / někdy druhá strana vezme stanovisko znalce a soudu se vyhne/.. Jde o to,zda náklady na tento spor jsou adekvátní ceně opravy. V případě výhry ve sporu je nárok na veškeré náklady.Seznam soudních znalců najdete na webu příslušného krajského soudu.Víc od stolu nelze říci.

Datum: 24.06.14 20:35

jmhad diky za odpoved aspon nekdo rozumnej co se snazi pomoct diky moc tak to na to kaslu to si necham udelat za svoje nez ryskovat.

dabel taky diky ale to jsme si mysleli taky a vyfuk uz mam taky novej a porad to rve kdyz jedu tak 80 tak to zacne rvat

Od: nototo
Datum: 25.06.14 22:13

Děravej vlnovec nebo parohy (svody k výfuku)?

Za vůli v čepech srnec nemůže na 99,9999%

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.