Nejdou zapnout pásy u autosedačky s isofixem

Od: Datum: 21.06.14 20:50 odpovědí: 6 změna: 22.06.14 22:08

Ahoj, máme Renault Megane r.2009 s isofixem na zadních sedačkách. Koupili jsme dětskou autosedačku Romer KidFix, kterou jsme připnuli na isofix avšak zapnutí bezpečnostního pásu je v nadlidských silách.. zámek pásu je jakokdyby pod opěradlem té autosedačky.. nemáte někdo radu, jak na to? Sedačkou jsme zkoušeli hýbat na obě strany, ale výsledný efekt stejný... zámek víc vysunout nejde... neexistuje nějakej nadstavující mezikus? Nebo máte někdo jiný nápad co s tím...?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: flip
Datum: 21.06.14 20:52

Taky jsme nedávno instalovali novou sedačku a pomohlo až video Zkuste mrknout třeba sem

Ohodnoceno: 0x

Od: kikapali*
Datum: 21.06.14 20:58

jj, tohle jsem taky viděla, ale neřeší to můj dotaz

Datum: 22.06.14 08:55

Když máte sedačku zapnutou na ISOfix, tak na co ještě chcete zapínat do bezpečnostního pásu?

Ohodnoceno: 1x

Od: laya
Datum: 22.06.14 09:16

Mám stejný názor. Bratr má v autě ISOfix - sedačku jen zaklapne. Jeho přítelkyně ISOfix ve svém autě nemá a tak ji poutá pásy..

Ohodnoceno: 0x

Od: kikapali*
Datum: 22.06.14 22:08

dítě poutám bezpečnostními pásy...do sedačky

Datum: 22.06.14 08:52

Stačí Google a "prodloužení bezpečnostního pásu" , existují různé typy prodloužení pásů.

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.