Opravné jízdy-komisař

Od: Datum: 18.06.14 14:55 odpovědí: 6 změna: 20.06.14 21:53

chci se zeptat, když jsem neudělala jízdy, bude při opravném termínu ten samý komisař?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.06.14 14:57
avatar
Může být a nemusí
Ohodnoceno: 0x
 
Od: maty25*
Datum: 18.06.14 19:36

Určitě si další jízdu budeš domluvat zase v autoškole (pokud to tak je všude..). Neboj se jich tam zeptat jestli by ti nebyli schopni napsat jízdu s jiným komisařem než jsi jela.

Každopádně není pravidlo že s tebou pojede opravnou jízdu někdo jiný, je jen na nich kam tě napíšou a jak si to rozeberou.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.06.14 19:44
avatar

Záleží také na městě. Čím větší město, tím bude mít na radnici více zkušebních komisařů a tím větší šance, že pojede někdo jiný.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: trtr
Datum: 20.06.14 12:06

Zdravím, já mám tedy zkušenosti negativní. U nás se jezdilo téměř vždy s tím samým, rád si takto přilepšil, protože vyhazoval dle nálady ty, co se mu prostě nelíbili. To že většina něco porušila je vyloučené, protože jezdit uměli, opakované jízdy nic neřešily, bylo to stejné-jízda bez sebemenších problémů. Bohužel proti tomu není boje a tak někteří v rámci školy vzdali získání skupiny C, při které se obzvláště vyřádil. Doufám, že budete mít štěstí a přeji hodně zdaru.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.06.14 12:59
avatar

To Trtr- to je ale v lidech- pkd by men vyhodil u ZK- a nebyl bych si vědom chyby,tak bych chtěl vědět PROČ!

"Bohužel proti tomu není boje a tak někteří v rámci školy vzdali získání skupiny C, při které se obzvláště vyřádil" Bojovat se má proti každému nešvaru - vše,necháme-li si dělat na hlavu- dělají nám na hlavu a pkd si to nechali líbit maají smůlu vždyt o nic nejde že? jde jen o jejich peníze!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: trtr
Datum: 20.06.14 21:53

Zdravím, nemělo to tehdy vůbec cenu, bylo evidentní, že se mu líbí inkasovat za opravky. Bohužel takový ten člověk byl a možná ještě je.

Aby vyhodil někoho, že nechtěl couvat s náklaďákem do mezery, kam by se i profík bez pomocníka bál je hovadina a když jsem se tam byl potom osobně podívat, tak by je tam ani ta stará nákladní potvora myslím nevlezla (bylo to parkování na zpátečku do zatáčky a pak srovnat a ve zlomu stál blbě osobák, takž buď ho odřít nebo jezdit po obrubníku. Pak někteří oblíbenci (nevím jak to hodnotil) vyfasovali jet téměř pořád po hlavní, otočit se na kruháči a zpátky na místo. Jízda možná na 10 minut lážo plážo, sem tam tam cvaknout půlku jako že je borec a měl to a bez parkování. Tak nevím, kde byla chyba. My co jsme se naučili postupem času řadit nahoru a dolů po půlkách, tak nám to také nebylo moc platné a to kolikrát bylo přeřazení takový fofr, že ani automat by se nemusel stydět, rozjíždění pře ruční brzdu atd. Slyšel jsem i historku, ale to nebylo u nás, kdy se pod zádní kolo vkládala krabička sirek a člověk ji při rozjezdu do kopce nesměl rozmáčknout.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.