Bmw 320d- vase zkusenosti?

Od: Datum: 16.06.14 03:08 odpovědí: 6 změna: 17.06.14 19:50
Chystam se koupit toto bmw a ptam se jaky jsou vase zkusenosti.. zajima me poruchovost, komfort, spotreba atd... dale sem se chtel zeptat kdyz sem v nem jel tak jakoby zadek plaval a na prasny ceste skripal... jsou to zadni pruziny? Dekuji vsem za jejich zkusenosti, rady a poznatky...
doplněno 16.06.14 03:11: Jeste doplnim:
100kw (136)
R.v. 2001
Najeto 200tis

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.06.14 10:13

pokud je Bafík technicky vpořádku,kup jej...E 36 a E 46 jsou dnes nejklasičtějšími modely značky,motorizace M47 je v poho,nic profláknutého...podle mně sice k BMW patří min.šestiválec,ale tenhle dvoulitr je opravdu povedený...to skřípání jsou tzv.kosti-uložení zadní nápravy(jsou "vymačkaný" pouzdra)-stčí promazat grafitem,což sice není trvalé řešení ale funkční,jinak ty silentbloky zadku(to co vrže) nestojí svět,jsou to stovkové záležitosti,spíš jde o tu práci s tím...jo a doporučení je vyměnit všechny oleje,vč.diferáku,pokud opravdu neznáš historii auta a jeho servisu(nekupuješ třeba od bráchy)...tak at ti Bafík slouží...

doplněno 16.06.14 20:55: ...to ze to plave je pravé způsobeno těmi "vycbozenymi" pouzdra,resp.silentbloky...úchyty jsou dost silné,takže zkaroserie se to "nevytrhava" ale ppři koupi si na to dej pozor a zohlednit to v ceně...muže se stát ze budeš shánět nové kosti i k TEM silentblokum...ty už něco stoji ale zas pak bude x let klid...
Ohodnoceno: 2x

Datum: 16.06.14 19:10
Dekuji za odpoved kterou sem chtel slyset:) jeste nevis cim by mohlo byt ze to auto jakoby plave? Hlavne na hrbolech a v zatackach? Slysel sem ze u techto modelu se zadni naprava doslova vytrhava z karoserie... ale tomu se mi nechce verit...
Datum: 16.06.14 22:07
Dekuji za odpoved urcite mi to pomohlo...
Od: maty25*
Datum: 17.06.14 17:04

Taky jsem ted našel E46 320d ale má najeto myslím si že poctivejch 270000km. Je to dotažený z itálie a co se stavu týče, na tom autu není skoro poznat že by bylo použitý...

Chtěl bych se zeptat na vaše zkušenosti s po motorické stránce (to auto plánuji koupit jen tak na 3-4 roky a nějak moc s ním nenajedu).

doplněno 17.06.14 17:05:

* ta starší 100kw verze

Ohodnoceno: 1x

Datum: 17.06.14 19:42

BMW má být šestiválec. Čtyřválec je jen taková náhražka... Ale zase lepší než tříválec, který začínají vyrábět a kterým automobilka ztratila naprosto kredit u fandů

Ohodnoceno: 0x

Datum: 17.06.14 19:50

...bohužel by v Bruselu nesměli sedět takoví ekologičtí dogmatici,jako tam sedí,pak by nešel automobilový průmysl do pr...ele,kdy musí místo motorů dávat "vibrátorky" kvůli emisním limitům...

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.