Šli byste do tohoto vozu?

Od: Datum: 07.07.14 21:31 odpovědí: 5 změna: 08.07.14 09:36
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.07.14 21:44

Ne. Raději bych si koupil nový.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 07.07.14 21:48

Těžko říct... Určitě jezdil dlouhé trasy, protože má hodně najeto (ale také nemusel). Teď otázka, jak se němu majitel choval, musí se prohlédnout na zvedáku. Asi nebude stočený tachometr, ale otázka je - opravdu člověk s "eresem" jezdil slušně a nešlapal tomu na krk?

Datum: 07.07.14 22:04

Pěkný den, je to trochu složitější, záleží co od vozu očekáváte a preferujete. Na 85% to stočené nebude, ale kdo ví, v jakém ten vůz bude stavu. Ale možná bych se zkusil poohlídnout ještě více a po něčem jiném. Je docela dost různých a druhých variant. Ale jak jsem psal, hodně záleží na Vaších preferencích a rozpočtu. Nicméně to určitě není špatné auto. Ale jakékoliv vybíraní je prostě na dýl klidně zde na sebe zanechte kontakt či email a můžeme pár věcí pořašit...věřím, že bych Vám určitě mohl pomoct...

Datum: 08.07.14 08:01
Ne, on vi proc to prodava. Pokud chces tak dulezite prohledat, mohl se o to dobre starat, mohl na to kaslat, chce to zkontrolovat od kastle pres motor. Pres obrazek kdo vi. Jistota je, ze to nebude stocene.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 08.07.14 09:36

PPD byla nějvětší hrůza kvůli vstřikům, ale proběhla výměnná akce, takže jedna bolest je pryč a druhá v podobě DPF už pravděpodobně taky.Tyhle RSa trochu vržou.Já osobně pokud bych chtěl Oct. II na výkon, tak beru BMM s nepřehnaným chipem tj. max 125 KW a vím, že se mi relativně nic nepo..., nebo nezadře, nepraskne...

Sám mám s tímto motorem zkušenosti...

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.