Můžu s autem jezdit když není přepsané?

Od: Datum: 08.06.14 17:33 odpovědí: 9 změna: 11.06.14 07:26

Můžu s autem jezdit normálně po cestách pokud mám zaplacené pojištění,ale nemám ho ještě přepsané?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.06.14 17:37

Ne nesmíte,od půlky příštího roku za to budou střílet!

Ale teď vážně-máte doklady předepsané k řízení vozu (ORV,zelenou,a ŘP)? Pkd ano,tak není důvod auto dát do garáže a nejezdit!Pkd ne takje to o prů...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 08.06.14 17:40

Takhle já jdu zítra pro to auto a jdu na evidenčku a na úřad přepsat ho na mě, pojištění a Řp mám orv je co? nějak se v tom nevyznám a nikdo mi k tomu nic neřekl

Datum: 08.06.14 17:57
ORV je osvědčení o registraci vozidla,neboli malý technicky...pokud mate ten,auto značky,povinné ručení(pojištění a zelenou kartu) a vy ridicak můžete drandit jak libo...

Datum: 08.06.14 18:15

No já nevím jak to je ale registrovat to jdu zítra jinak všechno ostatní mám myslím,že značky budou nechávat, protože jsou ostravské jen jdu na evidenčku a na přepsaní provozovatele a vlastníka. Tak by mě zajímalo,či se stím autem můžu přesunout od baráku k úřadu :D

Datum: 08.06.14 18:37

ano můžete, protože máte malý techničák a povinné ručení. Vemte sebou smlouvu a velký techničák. Na parkovišti sundejte značky - pokud je auto z jiného kraje a šup na úřad. Nechal bych ho blízko úřadu, aby policie pochopila, že snad kvůli tomu chybí SPZ na autu... tohle mi vždycky vrtalo hlavou, ale zatím to prošlo :)

Datum: 08.06.14 21:56

Vždyt jsme Vám to psali-pokud máte všechny doklady tak můžete jezdit kde chcete,třeba do Aše! Doklady k řízení jsou ORV-ocśvědčení o registraci-lidově malý TP (technický průkaz, zeůlenou kartu jako doklad o povinném a Váš Řidičský průkaz! Nic jiného netřeba ani KS ani velký TP Nic!Jen to výše psané!

Od: buss®
Datum: 08.06.14 22:14

Jistě víte, co se předkládá při kontrole. Podle vás by vůůbec nešlo si půjčit auto. (8) Řidič motorového vozidla musí mít při řízení u sebe... Jiná věc je, že na změnu v registru je 10 dní, ale hlavu netrhají, vozidlo neodstaví, řidičák neseberou..

Datum: 09.06.14 11:07

vivina, ano můžete jezdit s vozidlem, které ještě není přepsáno na Vás.

Přeji Vám hodně kilometrů bez problému.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.