Přepis auta

Od: Datum: 08.06.14 14:17 odpovědí: 4 změna: 09.06.14 14:26

Zdravím zítra si jdu převzít a přepsat auto na sebe,chtěla bych se zeptat zda když je auto 14 dní po technické jestli musím jít znovu na evidenčku,když to dělali před těmi 14 dny. A ještě bych se chtěla zeptat kde najdu žádost o registraci musím si ji vytisknout nebo stačí když ji vyplním na úřadě? děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.06.14 14:57
avatar

Pkd je psaná technická na Vás tak nemusíte na stanoci TK ! Jinak ano ale nejprve zkusit at tam jen (zadarmo dopíší) že kontrola byla na žádost pí. XY (XY=Vaše jméno!)Předpokladám ,že jste žena proto pí !

Nevím jak kde na úředech.ale u nás v JH mají venku (na chodbě před kancelářemi) volně tiskopisy na několik různých zápisů, + vyvěšeny vzory jak který vyplnit,a který je na jaký úkon potřeba!

PS - já tkto měl technickou dodělanou než jsem jel registrovat na sebe,ale z úřadu mne vyhnali že musí bát na mé jméno! A to jsem to auto měl už přes půl roku a le dřív nešlo přepsat. Tak jsem tam jel z5 a hned jak mne viděl tak se smál a bezproblému dopsal onu větičku,že stka byla provedena na žádost p.XY ! Ale m ožná to bylo proto že jsem tam v uplynulých 3 měsících byl tenkráte asi 4x .

doplněno 09.06.14 11:33:

p.Milane ale auto má týdenní čerstvou technickou-takže snad do protokolu (co oni vydali!) doklepnou větičku že STK provedena na žádost nové majitelky!

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 08.06.14 15:10

Aha no to právě není je to na tu majitelku co to měla předemnou :D doufám,že v Havířově to bude taky tak ..

Datum: 09.06.14 11:11
avatar

Ano, musíte na evidenčku na Vaše jméno. Žádná stanice si to neriskne kvůli 15 minutám psát papír bez prohlídky.

doplněno 09.06.14 13:33:

Pane Diesle.

ale auto má týdenní čerstvou technickou-takže snad do protokolu (co oni vydali!) doklepnou větičku že STK provedena na žádost nové majitelky!

Technické se zadávají on line do systému, jak to odenteruje je hotovo!

Proč by to servis dělal, když za 15 minut + administrativa a má vyděláno 250Kč. Taky se zaměstnanec může bát, páč neví kdo to je? Co když kontrola?

doplněno 09.06.14 13:34:

..oklepnou větičku že STK provedena na žádost nové majitelky!

ale to nejde logicky... na kterou žádost které majitelky? Ta co je ve smlouvě, nebo v techničáku.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 09.06.14 14:26

STK a EK jsou odlišné kategorie, místo EK by mohla být provedena STK na vás. Formuláře jsou na úřadě, včetně vzorů jak vyplnit. Ale na intu najdete i příslušné formuláře. + zelenou kartu. Vzhledem k čase už je asi registrované.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.