Přepis auta - jinak

Od: Datum: 07.06.14 16:35 odpovědí: 4 změna: 09.06.14 11:14

Dobrý den,

nedávno jsem koupila auto, ještě jsem jej ale nestačila přihlásit na sebe, předchozí majitel udělal už ale odhlášku na mě. A toto auto chci prodat dalšímu člověku. Musím svůj přepis dokončit, nebo lze ten minulý - ta odhláška na mě nějak anulovat?

Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.06.14 17:29
avatar
...anulovat lze,jen stejné zaplatíte za přepis,evidenční a připadne ekovypalne...prosté registr nezná pojem animace a vracení do předchozího stavu...nicméně prodat dal muzete-registr nemá právní váhu je jen deklaratorni...no a auto v poloprevodu podle současného stavu legislativy. vydrží do 09/2015 než vstoupí v platnost již schválena novela...jejíž platnost je zatím posunuta na to záři...
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.06.14 23:37
avatar
Máš to auto v polopřevodu to se tady už několikrát řešilo. Můžeš si to snadno vyhledat. Dokončit převod před dalším prodejem nemusíš, jen si ohlídej abys měla po celou dobu co bude psané na tebe platné pojištění - povinné ručení. Co se týče eko daně to ti řeknou na magistrátu.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.06.14 15:08
avatar

Prodejte dále,ale sepište KS kde navíc bude psáno že dáváte plnou moc na dokončení převodu + časově omezenou plnou moc na tento úkon -nemusí být ověřena!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.06.14 11:14
avatar

Musím svůj přepis dokončit, NE dokončí ho další kupec.

nebo lze ten minulý - ta odhláška na mě nějak anulovat? Ne nelze anulovat - zrušit polopřevod, bude dopsán nový vlastník, stačí předložit nabývací doklad mezi Vámi a dalšním kupcem.

Zdroj:

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.