Přerušený kabel od čeho je? GOLF IV

Od: Datum: 05.06.14 11:11 odpovědí: 4 změna: 08.06.14 14:45

Ahoj lidi dnes sem hledal kudy bych u svého Golfa IV táhl napájecí kabel k zesilovači nic sem nenašel, až jednu průchodku kde kabel nějaký už je a hledal sem kam vede a k mému zjištění sem našel jakoby přeříznutý kabel a nevím od čeho byl nebo je? Vše funguje jak má. Jestli byste někdo nevěděl přikládám fotoSeznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.06.14 17:13
avatar

Je hodně tlustý, takže nejspíš silový, tečou, teda tekly, v něm velké proudy, takže od nějakého náročného spotřebiče. Jestli vše funguje jak má, tak bych to asi neřešil, jen bych to asi zaizoloval (pro jistotu). A kam vede na druhou stranu? Je možné, že tam měl někdo něco namontováno a dal to pryč.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: aless
Datum: 05.06.14 22:57

vše funguje tak jak má, právě proto mě to překvapilo. První věc co sem udělal sem to zaizoloval rači. Druhá o víkendu chci tahat kabel k zesilovači tak se podívám pod přístrojovkou a u pojistek zda ten kabel k něčemu je připojen.

Od: hop®
Datum: 05.06.14 23:01
avatar

Zkusil bych nejjednodušším měřákem (třeba žárovkou) změřit, jestli na něm je 12V nebo nic.

Zaizolováním určitě nic nezkazíte, jen kdyby Vám něco špatně fungovalo, vzpoměňte si na tenhle drátek, může být pachatelem problému...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: aless
Datum: 08.06.14 14:45

tak sem nakonec zjistil, že ten kabel sloužil kdysi jako kabel od baterky k zesilovači. Dnes sem chtěl tahat kabely a zjistil sem milou věc kabely i s RCA jsou natažený jen byly pěkně schovaný :D :)

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.