Praha Malešice - proč pořád kropí?

Od: Datum: 30.05.14 19:52 odpovědí: 7 změna: 30.05.14 23:36

Zdravím,
nemá někdo tušení proč každé ráno kropí v Praze Malešicích ulici U Tvrze? Dokonce i když prší... Co se tam děje? Trvá to už tak měsíc, co jsem si toho začal všímat. :)

Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.05.14 19:56

Nejezdí tam auta z nějaké stavby?

Ohodnoceno: 0x

Od: hop®
Datum: 30.05.14 19:59

Před hospodou U Břečků? ;)

Protože je tam prach a bordel, možná tam někde je nová stavba, nedávno mě tam pokropili s multikrávou (jel jsem na skládku Pod táborem), zrovna mi upadl stěrač... :-D

Jinak obecně pokud není vedro, tak TSK většinou kropí za deště, aby se ten prach lépe spláchnul...

Datum: 30.05.14 20:03

já tam žádný bordel nikdy neviděl, kromě celé bílé silnice od nějaké barvy... ale za dva dny to bylo pryč :-D jezdím tam po sedmé ráno a to už je čisto :)

Od: hop®
Datum: 30.05.14 20:59

Takhle ráno ještě chrním, když můžu :-D

Možná smejvali tu barvu... *nevi*

...anebo dělaj prevenci, až tam rozlejou další... :-D

Od: olaf71*
Datum: 30.05.14 20:20

asi chtěj vyplavit Pražáky

Ohodnoceno: 1x

Datum: 30.05.14 22:01
Oni zdaleka nekropi jen v Malešicích ale celou Prahu-kdo jezdí pozdě večer nebo brzy Rano moc dobře ví...jinak efekt je uspinit co nejvíc aut utratit co nejvíc z evropských dotaci na zakoupenou techniku...jinak to žádný účel nema-zejmena po dešti apod.Libenaci dokonce potvrdí,ze před dvěma lety kdy byl v Praze II.povodňový stupeň tak ulici u Libeňského pivovaru projížděli kropicske auto asi hodinu před tím než dorazila povodňová vlna...to už zavani absolutní debilitou Správy technických služeb...Dotyčny pán,terý nařídil tuto "údržbu" komunikaci v době povodni ,by se mel psychiatricky nechat vyšetřit...

Datum: 30.05.14 23:36

Mají to ve schváleném plánu. A co je v plánu to prostě udělají, neb to dostanou od města zaplaceno. Kdyby to neudělali nemohli by to fakturovat.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.