Odhlášení z registru vozidel a neplacení POV

Od: Datum: 29.05.14 18:56 odpovědí: 5 změna: 01.06.14 20:53

Dobrý den ,

mám dotaz ohledně problému viz níže , vím že jsme udělali mnoho chyb , ale teď z toho nějak vybruslit. Díky za rady.

V roce 2010 zemřel mamince přítel a podědila starší vůz. Prodali jsme ho jakémusi Vencovi který dostal ke kupní smlouvě plnou moc a kopii usnesení o dědictví kde bylo auto přiřknuto matce s tím že si zařídí odhlášku a přihlášku sám. Světe div se , po čtyřech letech nám začínají chodit domů pokuty na jméno zemřelého a na registru vozidel jsem se´dověděl že je vůz stále hlášen na maminčina přítele. Kupní smlouvu jsme již samozřejmě nenašli , telefon na kupujícího již používá někdo jiný. Výsledek je ten že se někde pohybuje někdo ve voze zesnulého přítele mámy , který nemá za celou dobu zaplacené POV ( dle informací z registru CKP ). My nemáme ani papíry od auta , ani smlouvu , jen tušení že to neskončí dobře a začne po nás někdo chtít peníze za pokuty , penále , atd... jak to chodí. Jak lze auto odhlásit když fyzicky neexistuje? Duplikát TP by nám snad vystavili na základě potvrzení o dědictví , ale bez potvrzení o likvidaci a SPZ nám to asi neodhlásí... Jak s pojištěním? Dá se tomu zabránit kdyby ho po nás chtěl někdo zpětně uhradit? Díky za jakékoliv informace a rady. Každá rada drahá :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.05.14 19:21

Existují šrotovací firmy,které potvrzení o ekologické likvidaci za mírný poplatek vystaví.Já to vidím třeba u souseda.Tomu stojí 120 před barákem už dva roky bez čísla,tedy papírově odhlášená.A není sám.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.05.14 19:47
avatar

To jhmd to ale není dobrá rada,navíc v rozporu se zákonem i pravidly poradny!

To Joku4-auto již není Vaše,respektive Vaší matky,takže už k němu nemáte žádné evidenční právo! Jediné co můžete sepsat si novou KS na osobu již jste to prodali -ale tam budet muset falšovat podpis,opět něco protizákonné,nebo dokladovat (Což je problém dokazovat) že byla uzavřena smlouva dle OZ- ÚSTNÍ Kupní smlouva!

Prohledejte tuto poradnu ,je to pár dotazů na toto, popř se (kontakt opět zde) obraťte na p.milancukrar.Dokáže opravdu dobře poradit!

doplněno 29.05.14 21:42:

Prohledejte tuto poradnu ,je tu pár dotazů na tento problém dokonce i s kontektem na p.Milana! Já to nepotřebuji ani nehodlám hledat .

Ohodnoceno: 0x
 
Od: joku4*
Datum: 29.05.14 20:55

Dobrý den ,

děkuji za odpovědi , jak se prosím dostanu na p. Cukráře? Našek jsemn ho jen ve statistice uživatelů , ale žádné spojení... Díky

Od: cuca®
Datum: 29.05.14 20:58
avatar

Joku4, musite se zde na poradne zaregistrovat a pak mu zaslat vzkaz vnitřní poštou.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.06.14 20:53
avatar

a co zkusit vyhledávače?

milan.cukrar

milancukrar

pak email:

milan.cukrar@volny.cz

ICQ 55180641

skype. milancukrar

603902651

co dále?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.