Starý benzín v kanistru

Od: Datum: 27.05.14 12:30 odpovědí: 5 změna: 27.05.14 16:24

Dobrý den chtěl bych se zeptat zda je použitelný 6let starý benzín natural 95 který je uzavřen v kanystru? Mám ho plný 20l tak bych ho nalil když tak do auta děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.05.14 12:42
U benzinu není az zas takový problem-pokud mate starší auto můžete třeba nadvakrát přidat např.do půlky nádrže...do nového vysokotlakého vstřikování bych to raději nedá al...
Ohodnoceno: 1x

Datum: 27.05.14 12:46

Dal bych ho tam a dotankoval do plna nového benzínu :)

Od: buss®
Datum: 27.05.14 13:43

Zřeďte, ředil jsem naftu starou 20 let.

Od: ruze®
Datum: 27.05.14 16:19

Já osobně bych si půl roku starý benzín do svého auta rozhodně nedala.Na to ho mám dost ráda a kvůli pár ušetřeným korunám (a u 20 l to myslím opravdu není velký rozdíl) bych neriskovala případné poškození motoru.U starého benzínu se mění chemické vlastnosti i oktanové číslo.No a to jsem ženská a moc bych se divila,že chlap,který si svého ,,plechového miláčka,,opravdu hýčká by mu něco takového do nádrže nalil! :--))

Ohodnoceno: 0x

Od: asd*
Datum: 27.05.14 16:24

Záleží do čeho to bude...

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.