Suzuki DR 125 50 000 km brát nebo ne?

Od: Datum: 26.05.14 12:06 odpovědí: 2 změna: 26.05.14 22:20

Zdravím, mám možnost koupit suzuki DR 125 prý ve velmi dobrém stavu.

Chci se zeptat na co si dát při koupi pozor a co můžu zkontrolovat a zjístit jako Laik při prohlídce (projíždce)?

Navíc motorka má najeto 50 000 km majitel říkal že před 2 lety dělaná GO motoru, trošku mě to zarazilo jestli už to není moc 50tis na 125ku?

cena by měla být okolo 19 tis kč. ročník 1998 je to dobrý kup?

Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.05.14 12:48
U takhle staré motorky, je číslo 50tis km alespoň reálné. Ale jak ti většina motorkářů řekne, na přání mohu nechat stačit na co chceš. Takže za mě, počet najetých km je parametr, kterým bych se řídila až na posledním místě.
Daleko víc záleží na celkovém stavu motorky, jak se k ní majitelé chovali a kolik jich před tebou bylo. Pokud máš možnost, tak si s sebou vezmi někoho, kdo tomu rozumí.
Ohodnoceno: 0x

Od: moto®
Datum: 26.05.14 22:20

Dle mého skromného názoru je 50k km. na maloobsahovou motorku aź moc, i když D-erka jsou dobré stroje. Únava materiálu udělá své. A za ty peníze mi to jako dobrý kup nepřijde.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.