Skútr z polska

Od: Datum: 25.05.14 19:19 odpovědí: 6 změna: 25.05.14 22:23

Dobrý den,chtěl bych se zeptat jak prihlasit skutra bez technicaku? mam jen doklad o zaplacení a certifikát, je to z polska a jsem druhý majitel. Bohuzel mi na urade rekli ze potrebuji prvni doklad o koupi který byl vystaven, bohuzel ten z nikoho uz nedostanu, co mam delat?

diky za odpoved

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: betaraybill*
Datum: 25.05.14 19:28

Nic

Ohodnoceno: 0x

Od: rhs18
Datum: 25.05.14 19:32

proc nic? takze to neprihlasim? :-/ i kdybych si nechal nekde udelat doklad o koupi s dph? protoze na urade mi zenska rekla ze musim mit doklad o zaplaceni s dph, doklad o zaplaceni mam ale bez dph tak nevim

Datum: 25.05.14 20:09
Existuje ruský softwáre Stamps & kassy. Jeden program ti vytiskne jakýkoli paragon a druhý ti na něj udělá razítko.
Ale ty asi spíš potřebuješ fakturu než paragon fiskalny co? Vytisknout fakturu je ale vlastně jednodušší než pěkný paragon s vodotiskem
Ohodnoceno: 2x

Od: rhs18
Datum: 25.05.14 21:32

to je docela zajimave reseni ja myslim ze je jedno jestli faktura nebo paragon, hlavne to nejak musim nacenit s dphačkem to je to hlavni, vubec ale netusim kolik dph nejak se v techto vecech nevyznam.

Datum: 25.05.14 22:00
http://www.vat.pl/stawki/
Sazby u nás není problém zjistit. Polský ti posílám.

Od: buss®
Datum: 25.05.14 22:23

Pokud to nejde přihlásit, vrátit skutr, uložit do stodoly či jezdit po poli nebo střelit dál.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.