Felicia 1,9d

Od: Datum: 19.05.14 20:46 odpovědí: 9 změna: 22.05.14 23:14

Kto mi poradi neštartuje felicia 1.9 d nejde mi prud do cievkov .poisky poriadku rele tieš a netlači naftu na streky žaviče žiavia.dakujem

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.05.14 22:18

do jakých cievkov Ti nejde prud? Raději popiš ,než kam nejde prud ,co ti dělá starter! to je důležitější! pak teprve řešit proč netlačí naftu- protože pkd starter neprotočí motor,tak Ti zákonitě nic nemůže tlačit naftu. Pokud ti to dělá co si myslím tak proměř baterku zda-li je v dobré kondice, pak očisti kontakty a můžeš projít ukostření (AKB-motor,převodovka,starter a kastle) dále můžeš překontrolavat spínačku (pokud tomu ovšem hovíš jinak nee!)atd.

Ohodnoceno: 0x

Od: pichy*
Datum: 21.05.14 18:20

štarter toči perfekne a do cievkoch nejde prud čo su na čerpadle jedna cievka jak su trupky a druha oproti nej na spdu.

Datum: 21.05.14 20:48

sice extra filetu neznám,jen jsem s ní rok jezdil (se služebním pelechem ccaminutu před smrtí) ale žádný cievka jak su trupky na čerpadle a ani druhá oproti nej na spdu tato felda neměla! Jedině pkd myslíš kabel co vede na stup ventil-stačí jednoduchá kontrola,překlemuješ drátem z + pólu AKB a startneš-chytne-li je špatný STOP VENTIL,záležitost cca minuty na výměnu pkd je nový,nebo jej vymontit a vyčistit !

Tou druhou opravdu nevím co myslíš.ta služební felda,resp obě byly RV 00 a obě v té době v té (mimo L+K) nejvěští výbavě

doplněno 21.05.14 20:48:

Napiš pořádně česky nebo dej foto tech cívek jak su trupky...

doplněno 21.05.14 22:14:

nebo normálně správně slovensky ae ne takto sprzněně!

Od: hromyblesky
Datum: 22.05.14 17:55

Já myslím, že pokud to chytne, tak STOP VENTIL špatný nebude, spíš mu do něj nešel proud.

Datum: 22.05.14 19:12

JJ.Prsty na klávesnici rychlejší než mozek.Díky za opravu!

doplněno 23.05.14 10:07:

To Opičák-zřejmě asi ten prd neboť tazatel se již neozval

Datum: 22.05.14 23:14

no jo, ale byl to proud nebo prud ... možná taky prd.

Datum: 21.05.14 21:59

Stále se sem vracím, ale bohužel skoro nic nového. Nečekám na radu, ale ta čeština, to je síla.

Datum: 21.05.14 22:03

Co Vám zase hrabe ohledně češtiny?

Evidentně je tazatel slovák, tak to hned musí psát česky?

Datum: 21.05.14 22:24

jsem netušil, že tohle je slovenština. Tak to děkuji za vysvětlení, nicméně se těším na další díl seriálu.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.